Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с Фаворит(вероятно съединител).


Morpheus

Recommended Posts

Привет хора.Проблема е следният ,при по-висока предавка и по-ниски обороти ,когато се натисне повечко педала на газта ,се дигат оборотите ,но колата не ускорява. Предполагам ,че проблема е съединителя(вероятно буксува) ,при кой майтор да отида и колко ще ми струва смяната на съединителя.

Другият проблем е с километража(за изминати километри) ,има едно пластмасово зъбно колелце ,на което се чупят зъбчетата и километража спира да измерва километрите.Омръзна ми да търся по битака километражи от 120-ки и да си играя да прехвърлям зъбното колеце от единият километраж на другия ,та има ли такива колелца направени по издържлив материал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши от кой град си, за да ти препоръчаме майстор. Ако си от София мисля, че мога да ти препоръчам един ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съединителя ти отделя високо - първо разхлаби жилото за да има свободен ход. Може да се оправи. :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина първо виж жилото . Иначе цените за смяна на съединител са от 80 до 120лв.... зависи все пак от майстора. За километража и аз съм сменявал зъбното колелце ,при което работи два дни и пак спира .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже съм малко "бос" мое ли да питам кво ще постигне с охлабване на жилото на буксуващ съединител ... тва не върши ли работа само , когато жилото е пренатегнато ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.