Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

----SKODA 120L/83----BANAN----/malkiq motorsport\


malkiq

Recommended Posts

Тя не е само по капака има и на други места но важното е че колата не е за кърпене . Предния капак можеби ще е единствения детайл който ще се разминава от оригинала идеята ми за него беше за други 2 мои проекта които нямаха късмет да останат коли , но след като го направих и останах без 120 ки Сашо му се радва ако иска да ви се похвали да си казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го тоя капак, с фаворитовата решетка за парно, ама според мен нещо не пасва особено на извиката на стъклото... задния, дето беше приготвил по ми се нравеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се нрави и след като набих прекалено много нерви в него си го запазих въпреки че нямам 120ка. За предния ще поспорим като се видим (май не си го виждал на кола) доста стилно се получи според мен ,но ще си кажете мнението когато Сашо го кичне на бананчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сте решили така, за мен е все едно къде ще е темата. За мен това също още не е проект. За сега съм на фаза обикновен ремонт. Колата има за правене, но аз съм си виновен, малкия ме чака близо 4-5 месеца да я взема показа ми я, огледах я и видях. Той даже ме и предупреди че са избили ръжди и ми ги показа.

Капака са го виждали някой от вас става дума за това [attachment=0]Image013.jpg[/attachment] но в момента му свалям боята, просто сега нямам време да го довърша, иначе аз много му се радвам, убииствен е. Имам и други шукарийки в стаята, но тях ще покажа когато всичко е готово както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да спорим, може би говорим за различни капаци - имах предвид един, който вече съм виждал качен на колата на Мах, но извивката на фаворитовата решетка е по-голяма от тази на 120 ковото стъкло, затова ми се стори, че не пасва добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеци по-късно...
нали знаете че тва нема да стане на порше?

 

Силно се надявам, и все още се боря, да не стане. Поршето е душата на умряла шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

3 Месеца и 4 дни, АДЪТ СВЪРШИ :) В бързане прежалих жилата на ръчната с флекса, но I AM 'OOOOOME now. Отивам аз да пия, да полея, да "форматирам харда" от мислите за надин. А с спирачните цилиндърчета какво настъкмиииих..... Цилиндърче от нов тип, гумички и буталца стар тип. :lol: Сега вече мога да отида да пия във всяка една част на БГ, защото имам колааааааааааааааа 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито :) И внимавай като пиеш какви мисли ще ти дойдат, да не вземеш да се возиш, че пак ще останеш без колица [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,че НИМ забрави какво е 120ка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога и къде е следващата среща, че еи сега и обух 14ките. на 5ти ?

Тогава е май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземете водичка, че 100% ще има я дрифт, я нещо подобно. Макс тъкмо я е обул - ще си е грях, да не загасите гумите ако поискат да се преселят в задгробния свят! Освен, Саше, да имаш специални гумета за такова каране - това би било чудна схема! Кефа си е голям! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко аз сега я пазя а и нямам ръчна, кофти ще е сега лятото купони, аз да нямам с какво да отида, ама ако дойдеш с октавията и супърбите ще ги направя диви и щастливи smile001 . Все пак съм замислил на село горни окол по байрите малко с вратите да ги спускам, стига малкия да ме понаучи как се прави без ръчна. smile049 Ако не, поне ще изора някоя селска полянка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не не не не не не неееееее повече "3 месеца и 4 дни" няма да има, това ми беше за последно - For life. Сега вече ще има " Симооо брато, това се счупи, моля те оправи го"

 

Може и аз да се захвана, но ще е по малко днес по малко утре. След работа по 2 часа, нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.