Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Шкода фабия 1,4 MPI-2003 г.?


bma65

Recommended Posts

Здравейте, близък човек ми предлага Шкода фабия 1,4 MPI-2003 г.

53000км. -7500лв. Този двигател шкодов ли е или W ? Дайте някакъв съвет ! Колата е в добро състояние .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шкодов е -перфектен е

те всички са шкодови щото са на шкоди и са правени за шкоди,но този е на база на стария шкодов мотор с долен разпред.вал и верига-като е преработен съвместно с ваг-груп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра ли е цената?

цената е относително понятие,но най важното е че е от познат човек

взимай

прекъсването ще го оправиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.Ако имате още информация ще ви бъда благодарен.

 

Blackpearl:колега-ползвай бутоните(намират се горе вдясно на антетката с мнението на потребителя).Ползвай търсачката,ще откриеш коментари за 1.4 МПИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всички бензинови мотори ,слагани на фабия този е най-добрия...

е чак пък най добрия,най лесния за подръжка и най здравия,но не и най добрия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В подкрепа на колегата Gedore ще кажа ,че 1.4 мпи май е най-читавия бензинов мотор , 1000 пъти по добре от 1.2 htp който според мен е голямо недоразумение . А най читавия мотор за таз кола е 1.9 SDI . Само ще помоля да не се нахвървяте връз мене , това е лично мнение , пък сега човека ако хареса колата да я взима .Колата на старо е като сватбата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам вече 50 000 км такава машина - 1,4 MPi AZE , карам и си пея. :)

 

P.S. Мърдането на празните обороти си е стандартна болка при този двигател(но не е болка за умиране), решение още май никои не е намерил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като потребител на същия този автомобил те съветвам да си го вземеш, разбира се ако не избереш нов такъв от магазина. Двигателя наистина не стои мирно на празен ход, но това не е проблем който да те накара да се откажеш от колата. В смисъл, ако е нов е нормално да го отчетеш като проблем, но тук говорим за употребяван автомобил... перфектен автомобил- втора употреба е утопия. ;)

Според мен спокойно можеш да "скачаш в кюпа", а ние ще помагаме с каквото можем, за да направим шофирането на Шкода Фабия 1,4МПИ вълнуващо преживяване за теб!

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

окачването на мотора е меко и мърда

 

Мислиш ли че ако се сменят тампоните ще се оправи?

:D няма да се оправи така си е,това е за твоя комфорт,какво те притеснява-нали не го гледаш

А ако прекъсва е друго нещо,но май и ти не знаеш какво точно отиди в сервиз да я погледнат и да се успокоиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всички бензинови мотори ,слагани на фабия този е най-добрия...

 

маи този 74 KW е по- наи- добрия ! доста по добра динамика и разход дава все пак си е VW мотор !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.