Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ГО - проверяват ли за нарушения при съставяне на полицата?


joeless

Recommended Posts

Ще си взимма ГО за 2009, и се чудех - нали се попълва дали имаш произшествия по твоя вина през последните 3 години. Аз имам 2 такива. Цената според е-калкулатора е с около 20 лв повече, отколкото би била ако бях примерен водач.

 

Та... не че ми е до 20те лв, а колкото да знам - проверяват ли наистина дали не ги лъжеш за произшествия, ако се окаже че си ги излъгал - анулират ли полицата и или правят ли нещо срещу теб изобщо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-скоро ще те прецакат, ако (не дай си боже) причиниш щета. като едното нищо ще обявят полицата за невалидна. иначе, не вярвам да проверяват при самото сключване - би струвало повече от премията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети и условията, какво се предвижда при деклариране на неверни данни.

Но за 20 лв не си слагай главата в торбата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе, за 20 кинта не си струва ... просто се чудех... пък и на някой може да му се досвидят и да погледне темата и да си промени решението ... та така ... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.