Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги да Ви питам...


invisible

Recommended Posts

...нещо.Нормално ли е в това време да ми се включва постоянно перката след като съм изгасил колата?Става въпрос за 1.6 MPI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не изкачваш баир преди да спреш не го намирам за нормално. Да ти кажа моята не съм я чувал и лятото. Работи ли, не работи ли не знам. Факт е, че не загрява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Да ти кажа моята не съм я чувал и лятото. Работи ли, не работи ли не знам. Факт е, че не загрява.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

включи се за 2-3мин спре,пак се включи пак спре ,така няколко пъти.

Трябва да има някакво обяснение,на мен ми се струва ненормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, чул си перката,защото си изгасил колата и си излязъл навън.

Изчакай малко и трябва да спре.Независимо от времето двигателя си загрява ,няма зиме няма лете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях написал един отговор smile181 , щото не чета, ама и другите не четат май...

Може и да се включи на изгасен двигател за малко, но само веднъж :!: .

В противен случай имаме проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях написал един отговор smile181 , щото не чета, ама и другите не четат май...

Може и да се включи на изгасен двигател за малко, но само веднъж :!: .

В противен случай имаме проблем.

датчика е станал много нервен :D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.