Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жулнах Октавията


sotef

Recommended Posts

Колеги, днес се изложих много. На паркинга зад службата ожулих задна дясна врата в едно метално колче. То си е тръба 70-80см. висока и в горния и край има заварено нещо като пръстен за въженце и като паркирах с преден го закачих. Сега на задна дясна врата по- средата има драскотина около 30см и даже и ламарината е малко овъгнала под нея. На обяд мърдах с колата и като се прибирам пак на работа нямаше къде да спра освен на едно от тези 5-6 места оградени с метални колчета отстрани. Там почти винаги има свободно място и много пъти съм паркирал, но в повечето случай със заден и гледам на страничните огледала. А този път, понеже и пред клетките наблизо спират коли с преден, но малко косо се опитах да вляза и не видях гадното колче. Сега разправии, ходене до Алианц, в петък трябва да се обадя да запазя час за сервиза, абе много неприятна работа, но аз съм си виновен. :cry:

1188373_orig.jpg

1188378_orig.jpg

1188382_orig.jpg

1188385_orig.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То из тези пътища как няма да спукаш гума. Миналата седмица имах път към София и вечерта като се прибрах гледам и аз точно задна лява гума ми се видя мека, но не беше спаднала. Минах до Лукойла и измерих 0.5атм. Напомпах я на 2.5 и то взе да фучи. Като се прибрах у нас видях пирона и на другия ден я закарах да я оправят. Така, че и аз пуках и то точно задна лява гума. Като не върви не върви. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много гадно! Представям си аз как бих се ядосвал. Ама няма как, в тая джунгла е въпрос на време. Колкото и опит да има човек, колкото и да внимава понякога просто се случва. Кофти за разправията, иначе ще я направят. Пий едно малко ;)

 

P.S. Т'ва 16-ки ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се напрягай, няма смисъл да хабиш нерви, всичко ще се оправи.

---

Като гледам снимката на джантата, за пореден път се убеждавам, че има хора дето не си вършат както трябва работата ;) .

Не са сложили точката на гумата срещу винтила :evil: . Сигурно и твоите са монтирани заводски, като моите (при мен само едната гума е монтирана правилно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не си го слагай на сърцето,все пак кола е.

Мойта е същия цвят,преди 2год. ако я беше видял на какво приличаше при една среща с един джип-цялата и лява страна бе огъната,ама в ЕТ я оправиха,така че здраве да е. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е колеги, прави сте. Има доста по- важни неща от една кола и колите се оправят. Вчера имах път към Вършец и си носех фотоапарата по друга работа, но щракнах колата, както я бях спрял на улицата там и сега се сетих. Пак е от тази страна и като я гледам сега, как да не ме е яд на мен си.

1188995_orig.jpg

 

Лека от мен! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнак без рани не може :D Ма пак добре че си карал ти.Аз така на приятел дадох,пиян залян и се получи същата работа в една бетонна саксия..Повярваи ми по- гадно е ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези колчета трябва да ги забранят или да задължат собствениците им да ги правят поне метър високи. преди години в един дъжд качих колата на заден на едно такова "запазено" паркинг място - тоно толкова високо, колкото да цепне бронята, а замалко и резервоара. но, както са писали колегите преди мен - не се ядосвай, има и по-лоши неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много гадно! Представям си аз как бих се ядосвал.

 

Ами да! Днес си го представих! И то за резил, но и за щастие пред ЕТ Пловдив. Сменихме маслото сутринта и на излизане какво се огледах, какво направих, изобщо не се усетих, че има едни ниски колчета и малко спрях на заден в тях. Нищо не се счупи или огъна отзад, но остана като бял белег. Добре, че са супер пичове там. Веднага извади някакъв препарат (май беше за почистване на карбуратори :)) и почти всчико излезе. Остана съвсем малко бяло на една точка. Ще я полирам и евентуално с тези черните моливи ще гледам да я оправя, че ще ми вади очите, макар, че много малко остана да си личи. Ама нерви само. И се чувтваш като *** после

 

](*,)

 

Сигурно всеки си има причина да се оплаква често-често от ЕТ, но от Пловдив мога да съм само доволен. Такива приятни хора рядко се срещат по нашите ширини. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колчетата наистина трябва да са поне метър високи, но освен колчетата аз съвсем леко пострадах и от един бордюр, така че тях пък трябв ада ги правят по-ниски. Е важното е здраве да има. За колите има части, но за хората няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, голяма работа. Ще се оправят. Това са дребни проблеми. Аз пак да се оплача, че ме хванаха с превишена скорост. Хитреци. Скрили се и дебнат. Ту пуснат, ту спрат радара....докато се обади антирадара ми ...и те вече снимали. Но какво пък, ще видя организацията е КАТ София за управление на опашките при издаване на наказателни постановления. Много я хвалят. Добра била. Пестяла време. Дано.

Поздрави и пожелания за спокоен и успешен ден .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

new_

 

Днес бях в КАТ по същата причина отпреди месец... Опашки няма. Тоест хора има, ама с номерчета и седят на пейки като на централна гара :) Иначе влизаш, отиваш на гише 13 и ти казват дали е готов акта или не - ако отидеш на първия месец НЕ Е ГОТОВ :) и го удължават с 2 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жулнал, жулнал нали има застраховка- ще я оправят.

Малко разправии ама се случват такива неща ежедневно.

Не се впрягай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.