Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

парче шперплат 25х50 или две парчета 25х25 срещу бири?


joeless

Recommended Posts

трябван ми две парчета шперплат или подобно, кората за колоните ми е с дупки за 20" обаче говорителите ми са 16,5" и .. хм... не ми харесва да висят завити от едната страна само..

ако на някой му се намират подобни парчета, може и не точно този размер но поне 20х20см - пристигам с бирите на място да ги взема :D

 

или поне идейка откъде до края на деня да купя евтинко подобни парчета, но не огромни плоскости шперплат от които да си режа - после нямам какво да правя остатъка ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива в Praktiker ,там където режат плотове и са по 1-2lv

даже мога да ти дам, ако ти се разхожда до Слатина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, направо отивам до практикер... мислех че ще искат да ми прададат само голям цял лист...

темата може да се заключва...

 

пп - а тази октавия в подписа ти да не би да е тъмно-зелена с клубен стикер на задното стъкло и да е минавала през кръговото на 4-ти км днес в ранния следобед :) снимах една такава, но фотот остана в колата...

Колкото до слатина - аз съм в гео милев и прескачането и пеша дори може да стане. Но по-добре да си взема ново-новеничко парче ... пък и ще ми го клъцнат по мялка, а не сам с триона тука ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пред тоя, дето реже плотове има един кош с много парчета с различни размери, а колкото до колата - такава е и минавам от там всеки ден за работа, но дали си снимал мен.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.