Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

гаден звук при потегляне на задна-01


klarnetko

Recommended Posts

колеги,когато потеглям на задна скорост с повече газ се чува звук подобен на спирачките на камион.това мисля че е от съединителя.колата е 1,9-tdi-90ps.несъм сменял съединител на никоя от колите ми досега.какво следва от тук нататък?благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро ли се е появил тоя шум или си е от доста време? Имай предвид, че задната е с прави зъби за разлика от останалите и при нея винаги шума е друг. А съединител за смяна се познава по други признаци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди го чувах от време на време.напоследък зачести.но звука не е като хъркане на скорости,а като старите барабанни спирачки на камионите.като преплъзване на феродо.само когато я напъна на полусъединител на задна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам подобен проблем, но когато натисна спирачка на задна. мисля, е е от накладките. от ЕТ отказаха коментар и ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам подобен проблем, но когато натисна спирачка на задна. мисля, е е от накладките. от ЕТ отказаха коментар и ремонт.

 

и аз смених там задни накладки, и аз имам същия шум от спирачките на задна ..... :x

 

Надявам се, да не е нещо опасно...защото все пак това са спирачки!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.