Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода под педалите 2


El Comandante

Recommended Posts

Започнаха дъждовете и моят шкодко се наводни. Проблемът е следния, дължи се само на дъжда (и мястото от където той влиза в купето, без да трябва да го прави). Не става дума за парното.

 

Значи, карам в сухо време, паркирам. През нощта валя доста, а тази сутрин като се качвам в колата - в краката ми мокро. Отстрани на пластмасовия капак (до лявото коляно на шофьора, вж. снимките)- издайническа мокра диря.

 

Досега не съм забелязвал това да се случва, докато си мия колата. Изчетох тая тема: "Вода под педалите" , където за главен виновник се сочи стъклото и неговото уплътнение. Обаче при мен изглежда тече някъде отстрани, не знам доколко е възможно. Както и да е, реших да пусна нова тема.

 

Огледах под стъклото, откъм калника, под чистачките, уплътненията на вратите, не успях изобщо да видя откъде влиза гадината…

 

008083229.jpg

 

008083235.jpg

 

 

 

Още снимки:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293000&pid=8083229

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уплътнението на вратата при свивката до таблото виж. Такова място е много податливо на течове след като гумата се свие и измъкне от улея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях свалял арматурното табло . И над педалите зад изолацията на Щита се събират горната и долната страна на самия щит..Поне на моята от там течеше здраво .....над гредата на калника бръкни и може да напипаш влагата . Надявам се някой да е разбрал за какво говоря , защото доста Фаворити/Фелиции имат този проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант да влезе вода под стелката е като изчезне тапата на купето точно отдолу...както при мен :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.