Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам проблем с 1 програма.


somelike-a120l

Recommended Posts

Здравейте, имам нужда от помощ :? . Работата е в това, че си инсталирах руска версия на АутоКад електрикал. В инасталацията на прогмрамата има файлове, които са на кирилица и сега, когато намерих английска версия искам да ънинсталирам руската версия, но систеамата ми дава грешка за файлове, които не разпознава (споменатите по-горе). Намерих въпросните файлове в контрол панела. Мисля си, че проблема е точно в тези файлове, но не знам как да ги променя на латиница, а и не мога да ги истрия просто с делете . Понеже съм повече консуматор на софтуер ми е малко трудно с тия неща и моля за помощ. Благодаря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай в контрол панела, в регионалните настройки има едно подменю за non-Unicode programs - там трябва да сложиш Bulgarian. Тази настройка по принцип се използва с друга цел, но все пак опитай. Опитай заедно с това в същото меню, но в предходни табове да сложиш location: Bulgaria и current format (за валута и т.н.) пак Bulgaria. Общо взето това са начините да укажеш на Бозето какво и как да използва спрямо твоите национални предпочитания. Ако и това не помогне, може би ще трябва да опиташ с инсталация на български езиков пакет. Кирилизирането не го споменавам, защото виждам, че пишеш на български. Но да те попитам - с FlexType ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих въпросните файлове в контрол панела

 

Е как и къде точно ги намери тези файлове в Контрол Панел-а ???? Или просто си намерил инсталирания АутоКад в списъка с инсталираните програми... ????

И на мен ми се е случвало такова нещо. Много лесен вариант е да пуснеш програма за сканиране на ХДД - и понеже файловете са със "странни" имена - програмата ги корегира (преименува) или ги изтрива. Правил съм този номер и действа. Друг вариант е да закачиш ХДД-то на друг компютър и под друг Уиндоус да изтриеш тези файлове. Още един вариант - Boot USB с Уиндоус или BOOT Win готов инсталиран и пак опитваш да изтриеш. Офффф знам ли, гадничко си е така с тези файлове, но опитай да сканираш харда за грешки (скандиск или нещо от сорта) и виж какво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси файлове с разширение .cpl - такъв/такива са файловете, които трябва да изтриеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.