Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Xenon на Fabia


fabia_man9353

Recommended Posts

Здравейте колеги аз искам да се похваля, че от три дни съм с ксенон и съм много доволен!Успях да оборудвам Фабиана! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

А снимки можеш ли да пуснеш, ей така за добиване на визуална представа :). Иначе честито!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК мерси, ще ги чакам с нетърпение, защото и мене ме е затеглило нататък (да виждам по-добре) :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Разликата е брутална.

 

Искам да те помоля да си регулираш добре фаровете, че онзи ден зад мен караше една бяла Фабиа с рефлекторни фарове (без лупи) с ксенон и беше голяма трагедия. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Разликата е брутална.

 

Искам да те помоля да си регулираш добре фаровете, че онзи ден зад мен караше една бяла Фабиа с рефлекторни фарове (без лупи) с ксенон и беше голяма трагедия. :roll:

всички рефлекторни фарове,т.е.без лупи със ксенони-заслепяват.Директно им пера дългите-вече ми писна от такива.Дано полицаите измислят нещо по въпроса

няма заводски ксенон без лупа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги аз искам да се похваля, че от три дни съм с ксеноон и съм много доволен!Успях да оборудвам Фабиана! :D

 

А срещу какви пари (ако не е тайна) и каква марка е?

 

 

 

 

...няма заводски ксенон без лупа

 

 

Ама кой да те запали???... Дойдоха ли вече твоите? Дай снимки като си готов да сравним с моите. А пък по-натам да ти разкажа какви дневни светлини съм си напрааааа-а-а-а-а-авил на дългитееее-е-е-е-е-е (сцепвам оригиналните Аудита)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...няма заводски ксенон без лупа

 

 

Ама кой да те запали???...

smile107

Няма ги още -бесен съм :smt034 егати доставкитев тоз ЕТ,егати комуникациите.Понеже не дошли във вторник във Варна пуснали запитване до София и .......

пращат някой от Варна да отиде до София да пита ли

:evil: :?:

вече ми се уби желанието направо :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем да има фабричен ксенон с рефлектор (не знам дали има в действителност).

Определено обаче, рефлектора за ксенон трябва да е различен от конвенционалния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем да има фабричен ксенон с рефлектор (не знам дали има в действителност).

Определено обаче, рефлектора за ксенон трябва да е различен от конвенционалния.

:smt017

 

няма заводски ксенон без лупа

 

не е вярно

веднага се се сещам за последната версия на Сивик

и едно Волво има май,но това са изключения,а и рефлектора ще е по различен както спомена колегата-щото Хондите /най новия-пластмасовия Сивик/не заслепяват наистина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички рефлекторни фарове,т.е.без лупи със ксенони-заслепяват.Директно им пера дългите-вече ми писна от такива.

OK съгласен съм, аз също не искам да преча на другите, това е и една от причините все още да не съм се "обул" с едно такова нЯщо. Но как да стане така че хем да не се пречи/заслепява, хем да се вижда по-добре (явно, че само с регулиране на фаровете не става...)!? Ако някой предложи някое бюджетно решение с радост ще се възползвам, а и не само аз предполагам! :)

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички рефлекторни фарове,т.е.без лупи със ксенони-заслепяват.Директно им пера дългите-вече ми писна от такива.

OK съгласен съм, аз също не искам да преча на другите, това е и една от причините все още да не съм се "обул" с едно такова нЯщо. Но как да стане така че хем да не се пречи/заслепява, хем да се вижда по-добре (явно, че само с регулиране на фаровете не става...)!? Ако някой предложи някое бюджетно решение с радост ще се възползвам, а и не само аз предполагам! :)

 

Поздрави!!!

Osram cool blue и други подобни крушки.Е цената е 20лв но пак си заслужава.Сега съм с такива и съм супер доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съгласен съм, че с нови крушки малко ще се по-подобрят нещата, но си мислех, че има и други решения. Все пак се продават доста ксенонови комплекти на пазара.

пЪсЪ: Ехххххххх защо цените на новите фарове са такива, че да се терзаем с такива мисли по това време... :D

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има е нищо друго

на Сивик-а рефлектора е малък

това също е много важно

едно е лупа с диаметър 5 см, или рефлектор 10/5 см

и друго е 30/15 :D

става филм

 

 

бюджетно решение - Осрам Найтбрейкър

по 10-на лева са

+90% светлина, естествено с 1/2 от живота на стандартна крушка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да си взема Osram cool blue, като на колегата "bega4kata", пък после ще видиме, както се казва...

 

p.s.: Под бюджетно решение мислех "нещо" до около 100-150 лв., но не казах сумата за да не възникнат разногласия-мразя ги :D . Все пак бюджетното при всеки е различно, това е мое мнение.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе зависи, при един добър реглаж заслепяването се елиминира почти изцяло. Не Пепи (PRR) ксенона, примерно не заслепява. Специално това се загледах на последната среща пред НИМ. На Боби предишните фарове на Юкки също не заслепяваха. За моя ще си мълча, да не излезе, че се хваля :lol:. Естествено не отричам лупите, даже напротив - при първа възможност ще си купя фарове с лупи ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз знам, че за тия пари лупи няма ;), за това и питам за друго решение. А ако е добре регулиран фара т.е. наведен надолу (поне аз такa си мисля) така не му ли се намалява полето което осветява!? Първо ще пробвам с крушките които предложи Бегача :), ако и с тях не стане (май ще трябват очила...), тогава евентуално, започвам да с'бирам парички за лупи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.