Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Качествен майстор/сервиз в Плевен?


kalin72

Recommended Posts

Октавия 1

Но вече е късно, силно се съмнявам в неделя да работи някой :) Оставям за София (ужким проверен и препоръчан сервиз в "Дружба2"), или пък за другата събота в Плевен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, отново на дневен ред :) Никой не ми препоръча качествен майстор/сервиз в Плевен. Има ли изобщо такъв, или всички са един дол дренки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казал съм, ама в първия пост :)

 

качествен сервиз за окачване/ двигател, скорости?

 

Основно в момента ме интересува само окачване/съединител.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имам един приятел който има сервиз в Гривица, лично съм много доволен, ако искаш ще те свържа, но имай в предвид, че не е специализиран за Шкода. Ако искаш можеш да му я закараш да я погледне, със сигурност ще ти каже кое може да оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, давай тел или тук, или на лични :) Искам да погледне окачването и съединителя най-вече! Също така ме интересува с какви части работи? Или може аз да му ги занеса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.