Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подкартерна кора


turbobiit

Recommended Posts

Значи подкартерната ми кора липсва,а също и една малка корав подкалника десния.Онзи ден бях на обслужване и маистора вика на сяка цена да си ги намера и да си сложа корите за да не отива калта в мотора,което вреди на ремаците.Карам едно служебно Фолксваген кади на което всички кори си седят.Та ви питам едентични ли са с тези на октавиа1,тъи като имам възможноста да ги изработя от ламарина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са. Caddy-то е Polo, а Октавията Голф 4. Корите ти са идентични с Голф, Бора, Сеат Толедо, Ауди А3. Има неоригинални комплекти за 120 лв. Оригиналните са доста по-скъпи. Кое странично парче ти липсва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като погледна през джантата и се вижда някакво гуфре и полуоската.Мисля че е под формата на бъбрек можеби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера.Моге би е счупен пласмасовия подкалник в долната си част към земята.Било някакъв капак.Знам ли и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страничната кора ще е, тази която се монтира на носещата греда на двигателя. Нали? Но от ляво или от дясно ти е счупена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, хубаво е да сложиш поне нея. Че там са ремъците, генератора. Аз имам лявата останала от моята, защото взехме нов комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно малката кора не се лъжи да я слагаш защото а закачи бронята от некоя неравност малката кора вече я няма ако намериш от някоя морга ще най-добре защото новите са много скъпи и не се знае колко ще изкарат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

октавия 2 не е = голф 4 а голф 5 smile036

 

Никой не го е твърдял това в по горните постове.

 

Ако имаш нещо смислено да споделиш с нас - давай, ще спечелиш уважение и благодарност, ако те сърбят пръстите - не ги чеши на клавиатурата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти "skitnik" , се научи да четеш .........

 

Ти се научи да четеш, `щото в темата става дума за Октавия 1, която си е баш Голф четворка ;).

 

Карам едно служебно Фолксваген кади на което всички кори си седят.Та ви питам едентични ли са с тези на октавиа1

 

Със здраве! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

--------------------------------------------------------------------------------

цитат на Iconoma:

"Не са. Caddy-то е Polo, а Октавията Голф 4. "

а ти "skitnik" , се научи да четеш .........

Колега тук става дума за Октавия 1,която е на базата на Голф 4.А между другото винаги съм си мислил,че Кадито също е на базата на (Голф,Октавия и тн.)просто е твърде голямо за шасито на Поло и Фабия :roll: .Та в този ред на мисли има някакъв шанс корите на Кадито да са еднакви с твоите.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След справка с добрата стара wikipedia се оказа, че последното Caddy всъщност е кръстоска между Golf 5 и Volkswagen Touran ;). В този ред на мисли, корите може би биха били идентични с тези на Оctavia 2 и/или Golf 5

 

The Typ 2K shares 50% of its modules with the Volkswagen Golf Mk5 and Volkswagen Touran

 

The current shape Typ 2K Caddy for sale now in Europe since 2004 is a leisure activity vehicle with Volkswagen Golf Mk5 front suspension.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
.... В този ред на мисли, корите може би биха били идентични с тези на Оctavia 2 и/или Golf 5

 

Цъ :( Корите се закачат в бронята а тя няма почти нищо общо ... доколкото ми е известно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.