Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

- 4 години гаранция!


QYEENS

Recommended Posts

Много добра оферта. а какво правиме ние с изтелата 2-годишната гаранция.

та нали всеки един от нас е спомогнал на ЕТ,да работи като сервиз и като продавач на пазара в BG. :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Духаме супата :mrgreen:. В темата за Фейслифта на Октавия kotioval, който е част от екипа на ЕТ е обяснил как стоят нещата.

 

Между другото, въпросната удължена гаранция, доколкото разбрах, ще е срещу доплащане, което не ми се вижда особено обоснован ход от страна на ЕТ, с оглед на гаранциите, които дават други производители без да доплащаш за това. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платена... ама не мисля, че ще има дори един клиент, който да не си я плати :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично бих си доплатил за още 2-години гаранция. smile175 .ако цената е разумнна.то и kia ceed се доплаща нещо мисля около 300-лв за година .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че повечето от нас биха си доплатили. Но за жалост, поне на тоя етап няма такава възможност :? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаме предвид темата за турбото на О2 - 4год. не е лоша гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цените ми се виждат разумни например на новият супърб за 4 години до 60000км 560 лв или 4 години до 120000км 1120лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз се изненадах с тази оферта и на панаира е видях - 4г. гаранция.... малко кофти, но въпреки всичко според мен има някаква уловка. Никой не дава нищо без пари. Или пробега пак е същият - 100 000 км. , което при 30 000км средно годишно пак 1 г си на кяр. знам ли! :roll: 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не дава нищо без пари.

 

Без пари беше по време на панаира, доколкото знам :) . Сега се доплаща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За октавията доплащатето е това от сайта. Не знам дали може за вече взет автомобил, който се вмества все още в двугодишната гаранция да се доплати за още две години, като клиента си избере един от вариантите, според това колко годишен пробег има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За октавията доплащатето е това от сайта. Не знам дали може за вече взет автомобил, който се вмества все още в двугодишната гаранция да се доплати за още две години, като клиента си избере един от вариантите, според това колко годишен пробег има.

 

 

Не може. Вече е питано. Изключение прави само случая , ако си купил SKODA ден преди влизането в сила на 4 годишната гаранция. :)

 

п.п. Тези , които вече са взели - не са интересни !!! Рекламен трик !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.