Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

криви спирачни дискове-октавия 1


klarnetko

Recommended Posts

колеги и аз имам проблем с дисковете.смених ги с ''брембо'' след 7000км се изкривиха.шлайфах ги и пак се изкривиха.зарибиха ме със''старлаин''-чешки на които дават 30000км гаранция.след 5000км и те се изкривиха.не ми признаха гаранцията,защото си ги смених сам.писна ми от боклуци и некоректни търговци.днес отивам в еуратек и мисля да приключвам с този прблем срещу скрмната сума от 400лв с трудаи 50 00км гаранция.ревеми се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бегай в еуратек , да имаш и гаранция.. инак евтиното излиза скъпо... и като съвет - внимавай как използваш спирачките , спирай по плавно от висока скорост , без да ги зориш и гледай по-малко да използваш спирачки, може сам да си си виновен.. не искам да те обидя, незнам как спираш.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за мненията ви клеги,но цифрата е голяма.дадоха ми съвет да си търся втора ръка от голф4 или бора.те са еднакви и ще са оригинални.разбирасе с уговорка да ги върна ако са криви.аз съм вече спец по свалянето и качването :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ти е от главините. И аз сменях няколко пъти дискове безрезултатно. Накрая отидох на кръстовището на Констонтин Величков и Стамболийски, до ремонта на ауспуси. Там ми престъргаха дисковете както са на колата и проблема беше решен. Цената преди две години беше около 30-40 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и аз имам проблем с дисковете.смених ги с ''брембо'' след 7000км се изкривиха.шлайфах ги и пак се изкривиха.зарибиха ме със''старлаин''-чешки на които дават 30000км гаранция.след 5000км и те се изкривиха.не ми признаха гаранцията,защото си ги смених сам.писна ми от боклуци и некоректни търговци.днес отивам в еуратек и мисля да приключвам с този прблем срещу скрмната сума от 400лв с трудаи 50 00км гаранция.ревеми се
И аз си купих Starline и вече 50000км няма проблем
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

главините ги зачистих идеално.да ходих на к.величков и искат 50лв за стъргане на место.гаранция никъква.ако материала е кофти пак ще се изкривят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дискове веднъж изкривят ли се-КРАЙ.Пак ще се изкр.след като ги стържиж.Самата чугунена заготовка не е отлежала достатъчно-т.е. 10години.Ама някои фирми не чакат толкова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.