Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за задна броня за О2


sotef

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Малко съм объркан и искам да ви питам относно тези две брони за октавия. Замислил съм в бъдеще да си сменя задната броня. От снимките се вижда, че има разлика в броните. Едната си е оригиналната за RS модела, а за другата ми се вижда, че е някакво допълнение към обикновената броня, което се наставя отгоре. В момента съм си с оригиналната с черната лайсна и без светлоотразителите в долната част и искам да сложа от тези със светлоотразителите, но незнам дали трябва цяла RS- ова или тази втората. В Еуратек ми казаха цена 1100лв. за всичко/800+200+100/ за броня, боя и работата, но според тях бронята е само един модел и неможаха да ми обяснят с точност.

Ето и две примерни снимки, за да ги видите:

 

1178759.jpg

 

1178756.jpg

 

Кажете, ако знаете нещо по-точно за моделите, цени и т.н. :)

Ето и оригиналната обикновена броня, каквато е и моята:

 

1178765.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Води се спортен комплект. Предлагат подобни и за Фабията. Не знам дали се поставя върху старата броня, но на РС задната врата и стъкло е различно от това на обикновена. Сравнявахме го с Октавията на Боби и рс на werz. Може и броните да се окажат различни.

На третата страница на каталога е комплекта. А като комплект може би се доставя и плаща всичко, а дали всичко ще се монтира е друга тема.

http://new.skoda-auto.com/SiteCollectionDocuments/Octavia/OctaviaAccessories_1206.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на първата снимка е "добавка". Монтира се върху стандартната броня. Сигурен съм, защото съм виждал на живо. Да си призная не е особено красиво live. Ако ще правиш задна, по -добре си сложи и предна. Поне да са комплект.

Доста се замислям обаче за спойлера тип "ръбче" на задния капак. Кефи ме просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Използвам си старата тема да попитам пак нещо относно притурката от спортния пакет за задната броня за октавия 2 преди фейслифта. Въпросната част е с кат. номер FAA610002. Гледам, че на австрииския сайт на шкода цената е 99 евро, а тук ми искат в еуратек 700 лева. Възможно ли е това и как да я взема. Хайде после естествено има и разходи за боядисване и монтаж, но къде са 700 лв. и къде 100евро?

http://www.skoda.at/service/zubehoerkat ... rt_design/ 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам си старата тема да попитам пак нещо относно притурката от спортния пакет за задната броня за октавия 2 преди фейслифта. Въпросната част е с кат. номер FAA610002. Гледам, че на австрииския сайт на шкода цената е 99 евро, а тук ми искат в еуратек 700 лева. Възможно ли е това и как да я взема. Хайде после естествено има и разходи за боядисване и монтаж, но къде са 700 лв. и къде 100евро?

http://www.skoda.at/service/zubehoerkat ... rt_design/ 8)

и аз искам такъв спойлер,но радо не може да го достави този

може от милотек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, миналата година преди да взема колата от Еуратек им писах имейл, за да ги питам нещо относно цените и промоциите и т.н., няма значение. Никой не си направи труда да ми отговори на въпроса. Днес в 10часа писах мейл на шкода Австрия, за да питам защо цената на притурката за задната броня от спортния пакет при тях е 99евро, а при нас е 700лв. И не щеш ли си проверих мейла след 1 час, бяха ми отговорили. Цената е такава при тях, защото е нещо като разпродаване на последни бройки и, че не предлагат поръчка по инет за оригиналните си принадлежности. Позабравил съм немския малко, но това abverkauf мисля, че като разпродаване има смисъл. Така, че варианта за тази цена е да се вземе на място оттам. А ето и отговора на въпроса ми към тях.

Sehr geehrter Herr Sevdenov,

 

vielen Dank für Ihre Anfrage und das damit verbundene Interesse an Škoda Original Zubehör.

 

Das Zubehörteil FAA610002 wurde bei uns als Abverkauf eingepreist, deshalb der Preisunterschied zu Ihrem

Škoda Händler in Bulgarien.

 

Leider führen wir in Österreich keinen E-Shop für Zubehör, sprich für Angebot und Kauf von Zubehör wenden Sie

sich bitte an Ihren nächsten Škoda Betrieb in Österreich.

 

Mit freundlichen Grüßen

 

iA Helmut Hirtler

Service Marketing

 

Intercar Austria GmbH

Großhandel Škoda Österreich

Vogelweiderstraße 75

A-5021 Salzburg

 

Simply Clever: http://www.skoda.at

 

Sitz: Salzburg

FN 397755p / Landesgericht Salzburg

DVR: 676527

UID-Nr.: ATU 36771908

 

EIN UNTERNEHMEN DER ÖSTERREICHISCHEN PORSCHE - GRUPPE

 

 

sotev@dir.bg

 

21.10.2009 09:47

 

An

helmut.hirtler@skoda.at

Kopie

 

Thema

Anfrage Zubehoer Website

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.