Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стамбата - жичкаджия в София


C2H5OH

Recommended Posts

Колеги ето ви и един адрес на един от много добрите жичкаджии в София. Мнението е на много мои познати и като гледам май само в нашия форум му няма координатите.

 

Станимир (Стамбата)

ул. Попова шапка 68

0888 / 803427

0899 / 915690

По-подробно тук:post-1730-138453124999_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 години по-късно...

Стамбата е широко известен и много кадърен. Таргета му е повече от БМВ и Мерцедес, но никога не е върнал клиенти от ВАГ. Изпращал съм много колеги шкодаждии там и няма недоволни.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Специални благодарности 1во на @JORDITO  за качествения съвет и насочването му да отида при Стамбата :)

Проблема беше, че нямах радио, все едно  няма антена. След предварително записан час, днес отидох при Стамбата. Толкова усмихнат и позитивен човек отдавна не бях срещал,отнесе се супер професионално и сега ловя всичко както преди! 

Супер точен и коректен човек, браво! 

П.с @JORDITO оказа се прав за Владо, работа въобще не беше много, просто изискваше да се обърне внимание. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че си свършил работа. За съжаление това са реалностите. Някои лежат на стари лаври и не им се занимава с дребни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте,

Можете ли да ми дадете телефон на Стамбата, защото тези, които са написани по-горе не са актуални.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Да споделя моето мнение за Стамбата.

В сравнение с Транс експерт, друг сервиз от Белия списък, който пробвах , нямат място за сравнение.

Оставих си колата, както той поиска рано сутринта в четвъртък за диагностика на проблем. Перката на радиатора работеше, когато си поиска и понякога не изключваше.

След обяд реших да му звънна, за да попитам дали има напредък по диагностиката и той ми обясни , че негов колега се занимавал и някак не знаел много.

Вечерта отидох и според мен точно тогава започна да я преглежда и цял ден нищо не беше свършил, понеже обясняваше , че не можел да намери някакво реле и както го казва и вика - аха ето го , та така.

Този ден беше загубен напълно. Насочи се, че петъшния ден следва да провери оплетката на едни кабели и термошалтера, понеже уж не е релето. Звъннах му към 15ч. , за да разбера какво става. Явно пак не беше я поглеждал, защото ми върна обаждане след час и каза, че не е оплетката и явно е темошалтера, но уви вече в 16ч. няма как да го поръча и остава в понеделник.

Аз му казах, че не е сериозно и искам да си я взема. Предполагам, че е много зает, но не е само това , а според мен е страшно не организиран и за да излезе от ситуация му се налага да послъгва.

Чакам Евгени да се върне от почивка и отивам отново в Трансексперт, където е номер едно, но просто е на не удобно за мен място и е малко по-скъпичко, за който това е много важно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.