Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за генерация


C2H5OH

Recommended Posts

Здрасти на всички.

Предстои ми смяна на генерацията от край до край (двуцевка, средно и задно гърнета). Питането ми е оригинални или ЕМ Комплект. Разликата в цената идва около 50 лв. Карам Фелицийка на газ. Споменаха ми също и за Walker (на околовръстното), които пък ги правели по поръчка, без средно гърне и хем било много безшумно (?!?) хем било и по-евтино.

Споделете моля Ви мнения за едните и за другите, че и за третите ако сте запознати. Много мерси предварително за което.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двуцевката ли ти замина....Че те са "почти" вечни по мои наблюдения :) Също мога да ти предложа да питаш за Bosal и Tyll. Чешки са издържат дълго и освен това са на добра цена. С тях работим само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито Favorit е, че преди 2 години когато я купих беше буквално в окаяно състояние. След прагове, вежди и като за 300 лв. ремонт на задната врата се оказа, че това е поредния ЯК гнилоч. Напълно те подкрепям за мнението за двуцевката. Ето ти първата кола с изгнила двуцевка.

Кажи ми моля те къде да търся Bosal и Tyll в София.

Сещаш се, че на газ каквото и да се сложи ще свърши курса за макс. 2 години. Та ми се иска да не се охарчвам, че ме чакат и гумички на клапани за смяна, и преден десен шарнир (все още е оригиналния), и амортесьори на задната врата и карето на лоста за скоростите - абе за къмто 500-600 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фелациото смених 2 двуцевки за 6 години, така че малко не разбирам защо да са вечни :) Може да са ми били мнооого "араб добар". Ползвах ментаци в кварталния в Красно село.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее не за арабските де. Идеята е да е нещо по-така. То може арабските да са също от ЕМ Комплект. Знае ли човек.

Най-вече за WALKER ме интересува дали има някой впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтин вариант са българските аспо, те търгуват и walker, вторите са по-добри и съответно за повече пари. Имам впечатления от аспо алуминизирани гърнета- при скорости до 100 са екстра, над- леко шумни. Имат сервиз на Шипченски проход 70 до лукойл, на сайта има и карта

http://www.aspo-bg.com/index.php?lang=bg&section=main

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проучвах мнения за Аспо, отзивите са протичоречиви. Има много доволни потребители, но има и такива, които твърдят, че при монтажа работят и електрожени, CO-та и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито Favorit е, че преди 2 години когато я купих беше буквално в окаяно състояние. След прагове, вежди и като за 300 лв. ремонт на задната врата се оказа, че това е поредния ЯК гнилоч. Напълно те подкрепям за мнението за двуцевката. Ето ти първата кола с изгнила двуцевка.

Кажи ми моля те къде да търся Bosal и Tyll в София.

Сещаш се, че на газ каквото и да се сложи ще свърши курса за макс. 2 години. Та ми се иска да не се охарчвам, че ме чакат и гумички на клапани за смяна, и преден десен шарнир (все още е оригиналния), и амортесьори на задната врата и карето на лоста за скоростите - абе за къмто 500-600 лв.

Отиваш в магазина на Сточна гара - бул.В. Левски 144 - 02/9463188

там ги има всичките гърнета - чешко производство на BOSAL

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Бозал са най-добри от коментираните марки. Стига да не те притеснява цената.

Що се касае до аспо- играят електрожени и со-та щото са произведени с криви сглобки но монтажа им е включен в цената, така че да си се оправят те с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой ползвал ли е услугите на DFM - Димитър Фердинандов от с. Алдомировци. Цената при него ми излиза на 1/2 от цената на ЕМ Комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Оги, но!!! Оказа се, че Аспо са едни от доста скъпите гърнета. Босал и едни полски са по 49-50 лв и трите неща (двуцевка, средно, задно). ЕМ Комплект ми искат 200-210 лв за всичко+труд. Аспо ми поискаха 290 лв.

Говорих с тоя Фердинандов от с. Алдомировци. Каза, че ще се включа в около 100 лв. Ще проверя на място и ще споделя мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея нещо са превъртяли откакто им махнаха ценовата листа от сайта. За средно + задно плащах около 110 лв. Ако това дето пишеш не е недоразумение или изработка по график кой ше им купи кривите гърнета на тез. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър въпрос.

Това е цена проверена по телефона на 02.10.2008 г. Включва двуцевка и гърнета, аксесоари и труд. И беше 290 лв. за Аспо и около 340 за Walker (!!!).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.