Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia Facelift


yohi

Recommended Posts

всички говорят за интериора.Кое му е по модерното ,луксозното и по-качественото.Кои материали по-точно са по качествените ,защото не съм я виждал на живо

айде отговорете ми де .моля ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • kalata

    5

  • VALDO

    5

  • chavdarlk

    3

Най-много писали в темата

...От AMS скоро я тестваха и предполагам скоро ще пишат...

 

Ето това се казва скоро ;)

 

Колега, ти кой двигател изпробва - 2,0 TDI нали?

 

Освен козметичните промени има ли подобрения по техническата част (изключвам новия двигател) - принципно по окачване, обезшумяване (с намигване към колегата Димон) дали е променяно нещо? Напречните фуги как се усещат на тази, която си пробвал? То и размера на джантите и вида гуми е от значение тук, но все пак като сравнение...

 

поздрави

 

 

На мен колата ми харесва на живо, на снимки промените по екстериора ми изглеждаха със съмнителен ефект и като цяло не ми харесваха, по специално в предната част, но поне според личните ми разбирания на живо колата изглежда дори по-добре отпреди. За интериора мисля че няма две мнения и е по-добър отвсякога. Имах щастието да изпробвам един от първите пет екземпляра от фейслифта, появили се в България и определено съм с добро впечатление - дизайнът е по-модерен, интериорът е убийствен, поведението на пътя продължава да бъде чудесно, изобщо една добре позната Октавия с по-съвременен облик, по-качествен салон и внимателно пипната техника. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Роска, MiloTec все ще измислят някакви тунинг вежди за фаровете, които да закриват излишната част от фара :roll: . Нам не поне в това ми е надеждата 8) .

като тея няма да могат от Милотек.Доста ще се затруднят

008841831.jpg;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, к'во не ви харесва че е заоблена? Явно не я чувате физиката: по-заоблена, по-ниско челно съпротивление=> по-нисък разход! smile076

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, к'во не ви харесва че е заоблена? Явно не я чувате физиката: по-заоблена, по-ниско челно съпротивление=> по-нисък разход! smile076

тя пък да не е с по ниско съпротивление smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз реагирах така в началото като излезна Октавия 2,просто не ми се искаше да я гледам Октавия 1 беше върха на дизайна при Шкода за мен.Това беше и една от причините преди 3 години да вземем Тур вместо 2-ка с ниско ниво на оборудване,просто до ден днешен като видя обикновенна двойка без лайстни,без халогени и безлични джанти ми става лошо,така че си мисля,че може и да се свикне и с дизайна на фейслифта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава си е колицата.

А идеята да бъде заоблена може би е породена от целта да се привлекат и клиентите които до сега не харесваха старата :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.