Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia Facelift


yohi

Recommended Posts

Неочаквано бяха публикувани изображения на модифицираната Skoda Octavia,

която иначе щяхме да видим за пръв път на форума в Париж по-късно тази седмица.

 

 

skoda-octavia-facelift-0.jpg

skoda-octavia-facelift-3.jpg

skoda-octavia-facelift-4.jpg

skoda-octavia-facelift-5.jpg

skoda-octavia-facelift-2.jpg

skoda-octavia-facelift-1.jpg

 

Източник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • kalata

    5

  • VALDO

    5

  • chavdarlk

    3

Най-много писали в темата

Фаровете са на Шевролет Епика. Иначе като цяло си е същата, знам че е само фейс лифт, но очаквах малко повечко..... :lol:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва задния фар, иначе като цяло е супер. Айде, айде всеки го е яд, че вече има по-нов модел от нашите иначе супер готини Октавии :) Въпросът е, че на снимки и изложения се показва най-високото оборудване. Интересно ми е в Елеганс какво от показаното ще е включено. Пимерно тези тънките червени светлини отзад като на РС дали ще са стандарт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е. Единствено решетката, прилича малко на корейските автомобили, май киа имаха подобна решетка.

С по-две лампи, защото светват при завиване. Колеги от форума, казваха на срещи, че не осветяват достатъчно. Явно от Шкода са решили да корегират недостатъка с допълнителна крушка при завиване.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е, че на снимки и изложения се показва най-високото оборудване.

 

Изпълнението което е на снимките, с този махагон ми прилича на бъдещият L&K :-k Съгласен съм с теб NightSpirit. Според мен едно средно оборудване ше представлява (отпред назад):без пръскачки на фаровете, по-малък размер лети джанти, без опцията за автоматично прибиране на огледалата; без махагона, lcd display, заден подгрев на седалките и кожа :mrgreen: Естествено и мнгого други неща, но на външен вид мисля, че е това. :roll:

 

С две думи, това изълнение на снимките ми се струва новият L&K. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е. Единствено решетката, прилича малко на корейските автомобили, май киа имаха подобна решетка.
С по-две лампи, защото светват при завиване. Колеги от форума, казваха на срещи, че не осветяват достатъчно. Явно от Шкода са решили да корегират недостатъка с допълнителна крушка при завиване.
И аз така си помислих.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със сигурност е Laurin&Klement и ако се съди по снимките, а и показаното от новия Superb, материалите този път наистина ще са на абсолютно топ ниво (в този ред на мисли дървесината с положителност ще е истинска, а не имитация като при първата Октавия). Като цяло много ми харесва колата, интериора е перфектен, повечето външни промени също, но предните светлини не ми се връзват с нищо :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм разочарован от предните светлини.

Дано поне воланът има няколко опцйи,че този въобще не ме кефи (супърбовия-много е як-но е за бизнес автомобил,а не за пишлеме като мен :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва с тия нови фарове,малко лигаво ми изглежда,иначе както се очакваше всичко ново е взето от Супърба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен фаровете ми харесват.

Като цяло предницата ми прилича доста на BMW.

Ето точно това имам предвид

10402d1208876128-pete-s-day-out-16th-april-2008-_mg_1513.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така от тези снимки мога да кажа, че като цяло колата ми харесва. Щеше ми се фаровете да не са така заоблени, а да са по-ъгловати, като формата им се запази. Струва ми се, че щеше да има по- агресивен вид. Добре са сложили надписи октавия на самия фар. За интериора не съм толкова впечатлен. Воланът честно казано не ми харесва. Триспицовият кожен на сегашната RS е доста по- добър според мен, а и тия махагони на централната конзола. По- добре би било нещо дето имитира карбон или алуминиеви лайсни, но всеки си има вкус. Ето ги снимките от по- горе, само че в албум. :)

http://picasaweb.google.com/rifflection ... aFacelift#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задницата е супер,но дано да е с тази рс-ова броня.Може и да е защото няма светлоотразители във стопа.За предните фарове,добре -дано лупите да не са само като допълнително обурудване+ксенон за още 1300лв.ли бяха?Обаче много ГОЛЕМИ ТЕЛЕВИЗОРИ са тея фарове-заприличва на корейска кола-несериозни са на такава кола.Представете си как ще изглеждат на 1 Амбиенте с тасчетата :?: че и елеганса с малките 15-ки.Те тука показват ест.най набоцания модел дето за да изглежда така доста ще тр.да се бръкне човек. ;) Тези едри ребра на маската стоят добре,ама много ще се виждат чарколаците вътре.На мойта се виждат ,а какво остава за тази.Дано да са под още по голям ъгъл ,че да се збегне това.Хубава кола само фаровете очаквах да са по-малки,или надолу леко само късия разширен -да изглежда по злобна и намръщена.

Абе вече не сме вървежни с нашите стари ок ;):D

 

dsc00080ha0.th.jpgthpix.gif dsc00076sk1.th.jpgthpix.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозни предни фарове. Доколкото разбирам и колегите не ги харесват. На мен ми прилича на новото лице на логан или на новия симбол на Рено.

Другата част от колата ми харесва, но не знам дали е по- добра от сегашната Октавия.

Някой от колегите спомена, че му прилича на корейски автомобил... И аз съм на същото мнение. Няма го вече типичния Шкода дизайн. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

од ваг груп,на 1 Ауди или на Пасат,никога няма да сложат подобни фарове. :cry: такива отиват на малка кола,не на лимузина.На фабията щяха да заспят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено доста ми допада,но наистина стоповете са малко... екстравагантни :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех тези журналисти... smile037

---

:?: Тук веднага прави впечатление новият капак на двигателя, виждат се две нови ребра от страни.

:?: Изцяло нови са фаровете, които при това са станали адаптиращи се.

:?: Огледалата за обратно виждане са станали по-големи и в тях са интегрирани мигачите.

:?: До бутоните за регулиране на климатичната система са се появили и такива за регулиране на подгряването на седалките.

:?: ...модернизирания 1.8 TSI, който сега има мощност 160 к.с.

:?: Octavia e един от най-успешните модели на фирмата, като досега са продадени по света над 800 000 броя от този модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех тези журналисти... smile037

---

:?: Тук веднага прави впечатление новият капак на двигателя, виждат се две нови ребра от страни.

:?: Изцяло нови са фаровете, които при това са станали адаптиращи се.

:?: Огледалата за обратно виждане са станали по-големи и в тях са интегрирани мигачите.

:?: До бутоните за регулиране на климатичната система са се появили и такива за регулиране на подгряването на седалките.

:?: ...модернизирания 1.8 TSI, който сега има мощност 160 к.с.

:?: Octavia e един от най-успешните модели на фирмата, като досега са продадени по света над 800 000 броя от този модел.

нормално да не разбират,но от къде ли са го превели :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо не мога да преглътна след като прочетох тази статия:

 

В интериора прави впечатление новото табло, което сега се оцветява с бяла светлина

 

Да се отвърнат от десетилетната традиция на марката за зеленото подсветление на таблото... Това вече е супер тъпо. Имам чувството, че умишлено обезличават новите модели :!:

 

П.п.: Тази идея я прокраднаха още във фейслифт-а на стария Суперб :smt46

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.