Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

контактен ключ


turbobiit

Recommended Posts

Здравейте колеги.Наскоро се сдобих с октавиа1.Търговеца от когото купих колата ми даде само един контактен ключ(другия си останал в австриа).Та ви питам къде мога да си искарам още един и може ли новия ключ да е с бутони на самия него,който бутони командват централното.Колата е с имобилаизер,който имобилаизер се намира в самия ключ доколкото знам.Ако може накакви орентировачни цени.Знам че трябва и някаква табелка за имобилайзера с някав номер ли да имам,ама аз я нямам.Затова ви питам само в Еуратек ли могат да ми помогнат или да ми препоръчате някой ключар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива ключове до колкото знам правят на доста места - по-специализирани ключарски атилиета и др. подобни места. Аз преди време проверявах също и за мен, цената ако не се лъжа беше от порякъка на 70 лв., но сега може и да е по-малко. За съжаление повече подробности не мога да ти дам, дано другите колеги имат повече инфо!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам искат 70 лева ако имаш табелката с кода на имобилаизера. Ако я нямаш пак правят ключа ама искат повече пари... Колко :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Наскоро се сдобих с октавиа1.Търговеца от когото купих колата ми даде само един контактен ключ(другия си останал в австриа).Та ви питам къде мога да си искарам още един и може ли новия ключ да е с бутони на самия него,който бутони командват централното.Колата е с имобилаизер,който имобилаизер се намира в самия ключ доколкото знам.Ако може накакви орентировачни цени.Знам че трябва и някаква табелка за имобилайзера с някав номер ли да имам,ама аз я нямам.Затова ви питам само в Еуратек ли могат да ми помогнат или да ми препоръчате някой ключар.

Имаш ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, виж тзи обява от vw форума. не съм сигурен, че са еднакви ключовете, но не ти пречи да попиташ: http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=81944

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такъв ключ дали ще може да командва не заводска аларма?

 

Съдейки по клипчето (маздата 99% не е със заводска аларма. Така мисля, защото с дистанционно изглеждащо по псилютну :mrgreen: същия начин си отварям варненския гараж :) ), според мен може :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честотата е най-малкия проблем ;) , и лесно се настройва.

Трябва да има съвместимост на протоколно ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.