Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

сваляне на акумулатор/ октавия 1 /


SeVo

Recommended Posts

от скоро имам Октажия 1 , набот 02, и сега , малко преди зимата, искам да и погледна акумулатора, да го позаредя и т.н.

та се чудех , ще имам ли проблем с някакви настройки , които компа си помни...

понеже имам много лош опит с ескорт...:(.. като дойде ред да свалям акумулатора и ми се доревава, защото после една седмица тая ми ти кола не може да тръгне да върви като хората...

изобщо питам за всички особенности на тази кола/ двигател , свързани с акумулатора. /Octavia 1, 2002, 1.9 TDi , 110 hp/

 

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако клемите са наред, и пали нормално защо ти е да го сваляш. Само ако го доливаш трябва да избереш момента преди дълъг път и да оклепаш клемите с масло или вд 40 за да не гъбясват. Ако не ти се зарежда- провери напрежението на зареждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако клемите са наред, и пали нормално защо ти е да го сваляш. Само ако го доливаш трябва да избереш момента преди дълъг път и да оклепаш клемите с масло или вд 40 за да не гъбясват. Ако не ти се зарежда- провери напрежението на зареждане.

 

Ако искаш акумулатора да ти служи дълго е хубаво да го зареждащ на зарядно от време на време. Колко 4есто зависи от на4ина на експолатация на колата и консуматорите в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

така е ! аз затова питам: дали има някакъв проблем след отпадане на напрежението.... че фордчето дето го карам сега е "о боже" след сваляне на акумулатора...2 седмици ми гасне по светофарите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта си стоя без акумулатор 4 месеца, сложих си го и газ :mrgreen: Само радиото (чудно що ли :mrgreen: ) не си помнеше станцийте :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.