Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблемни делка за фелиция


djokki

Recommended Posts

здравейте,имам малък проблем с делкото/електронно/ на моята фелиция! имам две фелиции и наскоро едната счупи авансовата плочка на делкото и всичко вътре стана на сол а другата фела вчера счупи палеца и естественно угасна но след като го смених с нов колата не бе6е вече същата??!! запали трудно,не държеше обороти и гаснеше,прекъсваше ужасно и логично неискаше да върви :cry: та аз си помислих че е станало нещо с дистрибуторната капачка защото се беше понадрала от палеца и купих друга но същата работа,купих и нови кабели и пак същото,купих и нови свещи и няма управия :evil: врътнах малко делкото и като че ли я понагласих но пак не е същата!! малко по мудна е,няма онзи старт но пък почти не се усеща прекъсване! Обаче аз си искам стария начин на вървене и ускорение та някой има ли си представа какво може да се е случило? :?: [/i] :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сигурен, че проблема е само в центровката, а не вътрешен за делкото, направо иди да ти закачат колата на мотортестер /Елкон разговорно/ и да ти направят центровка. Кажи им да погледнат и дали на 2 и 3000 оборота е достатъчно увеличението на аванса, т.е. дали ти работи добре центробежния регулатор. Ако пък имяш съмнения си разглоби делкото и го прегледай, ако знаеш какво се прави. Не е трудно за човек, който е отварял. Обърни внимание дали новия палец, който си купил не влиза с луфт в отвора на оста! Ако имаш познат със стробоскоп също можеш да си прегледаш центровката, но без стробоскоп не те съветвам да въртиш на ръка, по слух и усет. Моя стробоскоп се предаде скоро и сега е в процес на ремонт иначе и аз можех да ти погледна центровката ако си от Сф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.