Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новакът иска да попита за ...


somelike-a120l

Recommended Posts

Здравейте, скоро се регистрирах и искам да питам, но преди това :) :

Искам да си взема Шкодичка 120л, преди време баща ми имаше такава и може да се каже, че е останало нещо сантиментално от модела в мен (дъра бъра 100 чадъра). Сега малко по конкретно, знам, че има модел на Шкода, който има заводски оборотомер и много ми харесва. Видях това на една 136-ка, можете ли да ми кажете, кои са другите модели с такова табло? Предполагам, че 136-ка много трудно ще намеря. Харесва ми Рапид-а, но искам 4 врати ;) . Благодаря Ви предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рапид ще ти е трудно да намериш - който има си го пази :mrgreen: а 136 трябва да е Фаворит - 135 също. 130 може би имаш предвид? с купе като на 120ка, но с друг двигател. Също трудно се намира.

 

120ки обаче се намират доста, виж малко по-надолу в темите има раздел ПРОДАВА - май се мотаеха там една две колици ;)

 

Внимавай като взимаш 120ка, не за друго, просто са си на годинки вече колиците и затуй. Стандартните неща които се гладат на стара кола, НО гледай и да не е разкрачено много отзад и да не е изметнат коша на багажника отпред от удар, че после много ядове създава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рапид ще ти е трудно да намериш - който има си го пази :mrgreen: а 136 трябва да е Фаворит - 135 също. 130 може би имаш предвид? с купе като на 120ка, но с друг двигател. Също трудно се намира.

 

120ки обаче се намират доста, виж малко по-надолу в темите има раздел ПРОДАВА - май се мотаеха там една две колици ;)

 

Внимавай като взимаш 120ка, не за друго, просто са си на годинки вече колиците и затуй. Стандартните неща които се гладат на стара кола, НО гледай и да не е разкрачено много отзад и да не е изметнат коша на багажника отпред от удар, че после много ядове създава.

 

Колега, има 135 и 136 заводски монтирани е естел купета. Разбира се са до толкова редки, че шансът да намериш такава е минимален.

 

П.С. Ако намериш рапид купи го и ще направим бартер за моята. мисля че ще я харесаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знаех че 135/136 са се монтирали на Естел-купето. Простете за невежеството :oops:

 

Точно това ми харесва на този клуб, форум и хората в него - винаги научавам по нещо ново и интересно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Благодаря Ви за мненията, колкото и да искам да е с 4 врати Шкодата, ако видя Рапид за продажба едвали ще ми мине през акъла да го бартирам или препродам. Това е бисер на морското дъно :). Ако излезе нещо, което не знам пак ще питам ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.