Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ДРОСЕЛОВА КЛАПА


v_savov67

Recommended Posts

Здравейте, искам да питам дали някой си е сменял дроселовата клапа на пълна инжекция.Аз моята я смених защото диагностици ми казаха ,че ми е изгоряло стъпковото моторче защото нямам ниски обороти и при включване на повече консуматори колата гаснеше,но сега имам промлем.Защото ходих при двама за да ми настоят дросела към компютъра и двамата не успяха.Колата държи високи обороти и изобщо не работи както трябва.Ако някой може да помогне със съвет ще бъда безкрайно благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не успяха? Адаптацията не е трудна. Колко оборота ти държи? Двигателя е AEE, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На компютъра излиза грешка basic setting not performed поне на единия на другия незнам но и двамата не успяха.Да мотора е АЕЕ . това с оборотите е ужаз сутрин си пали както трябва държи 1200 об. когато загрее на около 1000 и се менят от 750- 1100 об. когато колата е на път при отнемане на газ продължава да си върви с около 1900-2000 об. при натискане на спирачка чак тогава забива муцуна и съм се видял в приключение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е чисто нова да ти дадат друга,би трябвало сама да се обучи като покараш няколко дена,ако вс.друго е наред :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям. Моята се самообучава успешно. Зимата понякога свалям акумулатора за много дълго време и след това в началото работи малко лошо, но след това се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 5-ти ден я карам все по един и същи начин се държи автомобила което ме навежда мисълта да не би електрониката да се е смарангясала.Колко време ще й отнеме да се самообучава тази клапа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Фолксваген форума има доста оплаквания от този двигател и по-точно от италианската електроника и дроселовата клапа. Един колега беше стигнал до там да търси нов компютър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.