Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Конкурс за елегантност Варна-2008


PVV

Recommended Posts

Вчера се проведе конкурса за елегантност на ретро коли във Варна. В него взеха участие ретроклубовете от Варна и една кола от Добрич и Разград . Трябва да отбележа ,че сред хегемонията на варненските ретро клубове самотната октавия на Диан от Разград направи особено силно впечатление. Въпреки ,че не успя да спечели награда в битката с мерцедесите определено спечели публиката и много туристи ще си тръгнат от България със снимка на шкодата. Колата бе перфектно подготвена и преодоля пътя от Разград до Варна със скорост завидна за нейните години. По магистралата се движеше с около 100 , а на изкачванията поддържаше 80-90 км. в час. Собственика и отговаряше на многобройните въпроси на публиката и много хора останаха доволни от контакта си с тази невероятна кола. Група туристи въодушевено възкликнаха на английски - "О- ооо Skoda-Cheskoslovakia !

С Диан прекарахме един чудесен летен ден във Варна и макар ,че накрая той остана малко огорчен смятам , че е достоен за нашата похвала и благодарност за това , че можем да се докоснем благодарение на него на невероятната Октавиа Супер ,която с толкова обич и време е реставрирал.

БЛАГОДАРИМ ТИ ДИАНЕ !!! smile126

 

Пускам едно видео и малко снимки за да се докоснете и вие до емоциите ,които преживяхме във Варна.

 

 

 

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279955&pid=7296175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная, че се повтарям, но Октавията наистина е страхотна! Поздравления на Диан за наистина перфектната реставрация. Надявам се скоро да видя колата на живо и да се запознаем! :)

PVV, благодарности за снимките и клипчето! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо БРАВО за Диан и хвърления от него труд по Октавията-не е напразно.То се е видяло по реакцията на хората,че този труд е оценен. ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

 

А по повод наградите, аз трябваше да съм в съдийското жури на конкурса, но "бойкотирах" мероприятието точно поради тази причина. Повече няма да коментирам.

 

Още веднъж поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен! Мисля по-важно е участието, а не наградата.

 

Клипчето е страхотно, много ми хареса.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа е изкъртваш-а саундтака на Скорпионс е убиец!Идеално приляга!

 

Супер :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

http://media.snimka.bg/0574/007404353-big.jpg

 

ей тая снимка перфектна за календара :mrgreen: Наистина красива кола, още повече - личи си с колко любов е правена...

 

Ако ви харесва идеята за календара и ми позволите мааалко да си поиграя с фотото ще има резултат още утре сутринта.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай брато!

С един удар два заека. rsk се е заел с календара, него питай за разрешение, а и оригинала на снимката е при него. :mrgreen: :mrgreen: :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.