Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia Enjoy?


kalin72

Recommended Posts

Какво е това? На външен вид е Октавия 2, с по-ниски цени. Като гледам, и оборудването е същото, поне на пръв поглед.

Някой запознат да внесе светлина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е нещо като Фабия Джуниър, както беше? По-ниско и от базовото оборудване...така да се каже де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартната промоция от 2500 лв ! smile175

 

Като гледам допълнителното оборудване, което ти дават с тази промоция си мисля, че не си особено прав ;) . Пък и пише, че отстъпките са до 4500лв :). Наистина дооооста читава промоция са направили този път от ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам, че в лявата(задрасканата) колона в цената са включили допълнителното оборудване. Отстъпката е само в разликата между цените в двете колони.

Получава се доста добра отстъпка:

Elegance 1.6 FSI - 3370 лв.

Elegance 2.0 TDI DSG - 4000 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено, най-добрата промоция от началото на 2006 до сега :!: Преди това не съм ги следил, но едва ли някога е имало по-ниски цени за Октавия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно искат да изчистят складовете от налични автомобили, защото предстои фейслифт. Enjoy си е Елеганс плюц екстрите, които ЕТ така или иначе поръчват за Елеганс-а (поне те така са ми казвали). Наистина цените са страхотни! Би било супер, ако могат да се добавят разни неща, но се съмнявам, че е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Enjoy си е Елеганс плюц екстрите, които ЕТ така или иначе поръчват за Елеганс-а (поне те така са ми казвали). Би било супер, ако могат да се добавят разни неща, но се съмнявам, че е така.

Разгледайте по-добре ценовата листа - има Enjoy вариант за всяко ниво.

Ако колите от промоцията са на склад, други съществени екстри няма да могат да се поръчат. Не виждам пречки обаче, ако не са на склад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко не е честно така ,ние балъците ги платихме дебело а сега :roll:

така подбиват чената на колите.... ама политика....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с усминатата физиономия ще е по-грозна :D

 

Втората ми Октавия е произведена през 34-та седмица, а е поръчана пред близо два месеца и малко ме е яд, че не хващам промоцията, наистина е добра :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, който иска читава кола с хубаво оборудване за няма и 30 хилки - сега му е времето да си вземе такава. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

някой каза че предстои фейслифт...????

знае ли се дали ще има промяна в двигателите...????

VW минаха на Commоn Rail система.....( не съм сигурен за правописа)...

а промоцията наисина си я бива.... стига човек да е подготвен за покупка...:)))

но това само потвърждава че е добре винаги да се изчаква за важните решения..:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.