Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Полираща паста за фарове? (плексиглас)


pdp11

Recommended Posts

Някой да знае от къде може да се купи? Много са ми надраскани и матирани вече фаровете от зимната луга и прахоляк. Иска ми се да ги освежа малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полиране на фарове правят на ул. Царибродска №100. GSM 089/8696522. Не съм ходил там, но адреса го намерих след доста ровене във форумите. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намираш магазин, в който продават продукти на 3М. Казваш им какво искаш да правиш и те ще ти дадат паста за фарове - 3М имат такива специализирани пасти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продукти на 3М има в магазина на Гласурит на Цариградско Шосе в посока спирка "Студенски общежития", почти веднага след кино Изток :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

процедира се както при боята,но по смело.Може и първо с в.шкурка 1000,1500,2000 и после полир на 3м

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Магазинът на глазурит го знам, ще проверя там. И аз така си мислех, да ги мина с водна шкурка и после полирпаста. Дано да се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи снимки преди и след да видим какъв ще е ефекта :)

Че и мойте фарове плачат за полиране :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.