Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шампионски лиги !!!


c5775bm

Recommended Posts

РЕАЛ, ЮВЕНТУС, ЗЕНИТ - В тази компанийка щеше да бъде подобрен миналия рекорд от не знам си колко на 1 :mrgreen:
Група-бонбонче :mrgreen: Щяха да ги бият като боксова круша...е, поне ако бяха влезли щяха да приберат 7 млн евро, но... те си имат момчетата, за кво са им повече-кеф ти моренце, кеф ти почивчица, кеф ти кръчми...а футбола-майната му smile165 Не става така.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РЕАЛ, ЮВЕНТУС, ЗЕНИТ - В тази компанийка щеше да бъде подобрен миналия рекорд от не знам си колко на 1

 

Не че ЦСКА щеше да изплува в тази компания, ама нейсе...

Друг е въпроса, че и за Левски и за ЦСКА приходите щяха да са други.

 

И един въпрос накрая: "Когато някои от медалистите ни взе медал, никой не се запита аджеба на кой спортен клуб е възпитаник - Литекс, ЦСКА, Левски, Академик. Всички се радвахме, НАЛИ?"

 

Така трябва да е и във всеки друг спорт. Точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РЕАЛ, ЮВЕНТУС, ЗЕНИТ - В тази компанийка щеше да бъде подобрен миналия рекорд от не знам си колко на 1 :mrgreen:

 

Чудя се вие в коя компанийка ще играете следващите си мачове?

Аха сетих се, че Ви пожалиха и ви оставиха да играете при майсторите, а трябваше сега да сте в една група с Левски/ама Долна баня/, Бистрица и Горно нанадолнище. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един въпрос накрая: "Когато някои от медалистите ни взе медал, никой не се запита аджеба на кой спортен клуб е възпитаник - Литекс, ЦСКА, Левски, Академик. Всички се радвахме, НАЛИ?"

 

Така трябва да е и във всеки друг спорт. Точка.

 

Когато медалистите печелеха медали те носеха екипи на.... България.

Не носеха на клубните си отбори. Така че има огромна разлика. И стига с това-всички сме българи трябва да се подкрепяме... да не би феновете на Лацио да умират от кеф когато Рома играят в шампионската лига само защото са италианци... повярвайте ми, не е така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се накефих на феновете на Левски-опънаха плакат КЪДЕ СА ВИ СЪРЦАТА! МНОГО СА ПРАВИ!

 

А надменното поведение на ГОНЗО,Георги Христов-направо ме УБИ-евала момчета.

 

Георги христов го питат-той второто полувреме играхме слабо-а кога сте играли силно........ и кога трябваше да играете силно!

 

ГОНЗО-ах ТИ ГОНЗО СИ НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА В БГ. ФУТБОЛА!

 

Добре,РЕН те разкриха на време и те махнаха.........

 

Като гледах повторението вместо да удари топката-той гледа да бутне футболиста на бате-Е БУТНА ГО-така го бутна,че човека не разбра какво става и че вкара топката с гръб-евала НОС!

 

Както писах и преди-трагично е да мислим-че ГОНЗО ще ни икара мача,понеже е старо куче-опитен нападател-опитен е само в БГ-срещу ЦСКА-понеже някой мишешки защитници имаха страх и респект от него-С НИЩО НЕ Е ПОКАЗАЛ че е за този отбор и за заплатата си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не бяха Батков и Михайлов, Левски щеше да гледа шампионската лига през крив макарон. Фен съм само на националния отбор, а нашето първенство отдавна не ме интересува. Но стисках палци на БАТЕ и заради обидите към тях като трактористи и шлосери и заради начина по който отбор с 16 т. по-малко се класира. Беше нечестно. Друг е въпросът, че и ЦСКА и Левски и който е друг БГ отбор отива за едните 7 млн. евро.

Спомням си преди 2 год., когато Левски се разходиха из шампионската лига, виках за тях и останах много разочарован, когато Наско Сираков се изцепи "И 50 на 0 паднем, важното е че сме в шампионската лига". Единствен коментар - служебната загуба е 3 на 0, защо да чакаш до 50.

Сещам се и още нещо, на Ноу Камп, срещу Барселона, на Христо Стоичков му подхвърлиха шалче на Левски. Е човека беше треньор на детската школа или както там се води и как очакват да подкрепи съперника на клуба си. Та изказвания дай да викаме за Левски, щот са българи, не ги разбирам. Нима останалите отбори не са съставени от българи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и не само лацио и рома, по цяла европа, примери бол, сега уефски се "окъкаха" и ние видиш ли трябва да страдаме заради тяхната некадърност.

 

 

Чудя се вие в коя компанийка ще играете следващите си мачове?

Аха сетих се, че Ви пожалиха и ви оставиха да играете при майсторите, а трябваше сега да сте в една група с Левски/ама Долна баня/, Бистрица и Горно нанадолнище. :mrgreen:

 

Що не ни извадихте??? аз исках да играем във В група, защо шубета такива, не ни извадихте???

не 1 207 000лв, ами 1млр да имахме дългове пак нямаше да ни извадите.

тогава трагикомичното ни първенство щеше да е... не знам думи не мога да намеря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност защо толкова много скачаха че трябва да ни махнат от А група... заради дългове ли ??? Ами европейският шампион Манчестър юнайтед имат дългове.... 600 млн. евро!!!!!!!!!! нека се поинтересуват малко хората и да видят.... само че има кой да ги защитава и за ръководители не назначават хора с прякори Голямата Перука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак правете разлика между кредити и задължения, които се изплащат спрямо погасителния план на кредитора и между непогасени в срок плащания и неплатени данъци.

 

Почти всяка фирма, тегли кредити... това е нормално в днешния свят. Става въпрос за тези, които взимат и забравят да връщат. И това вече не е кредит, а престъпление.

Иначе БГ футбола отдавна престана да ме вълнува...уредени мачове, криминални собственици, ужасяващо аматьорски футбол.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак правете разлика между кредити и задължения, които се изплащат спрямо погасителния план на кредитора и между непогасени в срок плащания и неплатени данъци.

 

Почти всяка фирма, тегли кредити... това е нормално в днешния свят. Става въпрос за тези, които взимат и забравят да връщат. И това вече не е кредит, а престъпление.

 

:smt017

 

и добре че "Голямата перука" се застъпи за вас, и останахте в професионалния футбол!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде Бате с Реал Мадрид,Ювентус и Зенит а нашите смотльовци да си играят с Черноморец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да видим-ще ни "ужили" ли и Жилина?

 

Вчера звъня на един мой авер-аз след мача все като звъня питам-Как си БАТЕ.....

 

Вчера обаче звъня и казвам-човек имам проблем-помогни ми.....

Той:-Дадено,чеовек-кажи какъв е проблема

Аз:-Абе не мога да намеря един човек!

Той:-Ще помогна с каквото мога.....

Аз:-А дано че ми е спешно!

Той:-Кой е той?(тъй като сме били колеги(от ВИНСА) той си мисли че става въпрос за колега(координатите))

 

Аз:-АБЕ КЪДЕ Е БАТКО ?Не мога да го намеря?КЪДЕ Е БАТКО.......

А май замина в групите на Шампионската Лига................. :mrgreen:

 

Сега майтапа настрана-искренно се надявам отборите да съберат точки,че коефициента е важно нещо-то ясно,че Романиеще не можем да ги стигнем..........Стяуа влезе в ШЛ с плакат-JUSTICE FOR CSKA SOFIA! (и двата отбора в миналото са били армейски)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега майтапа настрана-искренно се надявам отборите да съберат точки,че коефициента е важно нещо-то ясно,че Романиеще не можем да ги стигнем..........Стяуа влезе в ШЛ с плакат-JUSTICE FOR CSKA SOFIA! (и двата отбора в миналото са били армейски)!

 

 

в близките 20-на години не можем да ги стигнем...

шампиона им Клуж, влиза директно в групите, стяуа се класира след предвар. кръгове.

Btw в Клуж играе Еуген Трика, който още преди година като си тръгна от ЦСКА, каза всичките истини за ал.том, нямаше кой да го чуе обаче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако почна да казжам,какви неща съм чувал (потвърдена информация) и съм видял за кратките ми години като аматьор..........

 

Чудя се на Левски за самочуствието и непукизма им.....

Ние като паднем във В група-отбора не си говори поне до четвъртък-да не говорим,че има 3,м4 от отбора който тревата ще изядат,но да не паднам-а играем за някакви си 40-60лева на мач..........

 

А тез безхаберници хич не им пука-малката перука,след Вердер се държа сякаш-е ко толко вкарах си автогол-то така,ама...............

 

Гледам им посрещането-Гонзо и Г.Христов сякаш от Рела все едно паднали с гол в продълженията.....

 

Добре им опънаха плакат-КЪДЕ СА ВИ СЪРЦАТА!

 

Клуж-ама Клуж знаеш ли колко му е бюджета............

А миналата гоидина се бориха със Стяуа-след 15 кръг Клуж бяха пукнали гума-после пак влязоха в час и успоояха да задминат Стяуа след като ТЯ в местното дерби с динамо който бяха 10-11 паднаха с 2-0 от съгражданите си...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три страници с мнения повечето злобни и без грам обективност.

Мисля, че форума няма никаква полза от подобни теми ... създава се конфронтация и най-много да се изпокараме.

Има си безброй спортни форуми, в които да се обменят песнички, мразещите да си псуват Левски колкото си искат, болните сини фенове да обясняват как Левски не е имал късмет, болните червени да обясняват как заради Перуката не са в ШЛ и т.н.

 

Дайте да не принизяваме и нашия на такова ниво :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.