Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шампионски лиги !!!


c5775bm

Recommended Posts

smile119 пред великия отбор.

между другото по-добре да откажат следващия мач от УЕФА защото само ще удължат футболната си агония. (това е само лека закачка без която не мога просто :) ) иначе сериозно-

проблема обаче не е в отбора ами в ръководствата на футбола...

там отдавна няма червени и сини а само мои и твои и всички са корумпирани и са твои... !!! докато не се изчисти бг футбол и спорт като цяло от корумпираните идиоти ще търпим все повече и повече унижения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евроидиотите блеснаха още веднъж! Да се спрат малко, че вече не можем да смогваме на песни. То не беше Олимпия, то не беше Слован, то не беше Антверпен, то не беше Тампере, то не беше БАТЕ... Не е толкова лесно да се римуват всички. Да помислят и за нас малко. Ама така е в Европа - Конрад Плауц не е нито Косата, нито Боре Александров, нито Леков. И им дадоха за 2 мача дузпа и червен картон и пак станаха за резил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, герои, нямам думи...

след 9 поредни загуби, един равен, прекъснаха черната серия момчетата, че и гол вкараха, не някое безлично 0:0

 

Приказката продължава.... в УЕФА...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да си го кажем честно - в момента в Бг спорт няма! Дали Левски, дали ЦСКА, дали Берое (те в А група ли са?), дали Малко Нанадолнище няма никакво значение... Просто спорт няма. Има мутренска гилдия и купени мачове...

 

PS: Не харесвам ЦСКА (да не кажа нещо по-силно), но (за мое съжаление) в момента са отбора който най-много се крепи! Изобщо не говорим за игра ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички фенове , за които единствените спортни радости са неуспехите (провалите) на Левски . Браво , вие сте истински българчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Левски просто нямаше желание да бие,това е според мен !!! Просто безумна игра от страна на нашия отбор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази игра толкова... просто момчетата нямаха хъс! Защо новия треньор Велев продължава да налага Гонзо smile065. Болно ми е, но трябва да се примирим с фактите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора...аз прогнозирах победа за Левски с поне 3 гола...нанайци! Толкова слаба и безволева игра отдавна не бях гледал. Никакво желание за борба. Никакво усилие! Тоя Бате кой го хване все ще го бие от тук нататък.

 

Просто в момента Левски толкоз си заслужава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да беше само Левски така ... То целия ни фубтол и изобщо спорт са на такова ниво - никакво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора...аз прогнозирах победа за Левски с поне 3 гола...нанайци! Толкова слаба и безволева игра отдавна не бях гледал. Никакво желание за борба. Никакво усилие! Тоя Бате кой го хване все ще го бие от тук нататък.

 

Просто в момента Левски толкоз си заслужава...

 

И аз прогнозирах 3 гола, ама...

Напротив имаше и желание и усилия, но не става само с това, трябват голове и реализатори в тази игра.

Не съм съгласен че бяхме слаби, а напротив играхме почти цял мач в тяхната половина но нямаше кой да вкара-те това е лошото.

 

П.П. Червени фенчета: радвайте се на чуждата несполука, като няма на какво друго да се радвате :!: Затова сме и ние и вие на това дередже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Червени фенчета: радвайте се на чуждата несполука, като няма на какво друго да се радвате :!: Затова сме и ние и вие на това дередже.

 

На теб и на medium33 ще кажа само, че заради вашият любимец Голямата Перука нямахме възможност да участваме в Лигата, което при приличния отбор който изградихме миналата година и жребия е повече от сигурно. Тогава изобщо никой нямаше да се занимава с вас, така че в момента ще се наложи да изтърпите всичко, защото определено си го заслужавате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Червени фенчета: радвайте се на чуждата несполука, като няма на какво друго да се радвате :!: Затова сме и ние и вие на това дередже.

 

Разбира се, че се радваме, вие хич не се радвахте, когато ни отнеха лиценза.... какво правите вие в този турнир? Паткоф 3 пъти се кле пред радио лефски, че нямало да играе в ШЛ

 

Николай Георгиев (шеф на Апелативната лицензионна комисия и на дирекция в Министерския съвет) на въпрос: "Защо Реал Мадрид с 247млн. евро дългове получава лиценз, а ЦСКА с 1 207 000лв не получава?" Отговор:"Ако аз давах лиценза на Реал Мадрид, щях да им го отнема" :idea: :idea: :idea:

 

"УЕФА никога не е вземала отношение по случая и не е пращала каквито и да е писма и факсове. "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбирам, че има футболни страсти и фенски пристрастия, но ще помоля, доколкото е възможно, да се спазва добрия тон и колегиалното отношение в Шкода форума.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато става дума за евротурнири НЯМА Левски, ЦСКА, Литекс, Локо, Чардафон. Има БЪЛГАРИЯ.

Левскар съм, ама не от болните, но когато играе навън български отбор викам за него, независимо кой е.

Левски нямаше моралното право да играе на мястото на друг отбор и закономерно справедливостта възтържествува.

Така, че да забравим клубните пристрастия, когато трябва да се защитава честта на страната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, че да забравим клубните пристрастия, когато трябва да се защитава честта на страната!

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля че е по добре че отпаднаха. Иначе какъв срам ни очакваше в групите чак не ми се мисли...При положение че преди 2 години с отбора който имаха, а той беше много по добър от сегашния, нищо не направиха - сега щеше да е далеч по зле.... :roll: Левски ако бяха просто слаби пак щяха да се класират - те са отчайващо слаби в момента за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам защо бе докаран не само футбола, но и спортът като цяло у нас до това дередже. Били сме 4-ти в света на футбол и 5-ти по брой медали на олимпийски игри... ама преди 15-20 г., а сега? Явно спортът е отражение на хала на държавата ни... като малък освен, разбира се моторните спортове, гледах мачове и др. спортни прояви само заради българското участие и победи, сега познайте откога не съм сядал да гледам мач? от финала на европейското (все пак финал е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... и 5-ти по брой медали на олимпийски игри...

 

Що се оплакваш бре?!?! Сега сме дори по-добре: 2ро-3то ... ма отзад напред....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам защо бе докаран не само футбола, но и спортът като цяло у нас до това дередже.

 

До дереджето наш плувец да заспи на старта на състезание. :mrgreen:

 

 

сега познайте откога не съм сядал да гледам мач?

 

Не ти и трябва. Доста футболисти можеш ги видиш по-често по кръчмите и кориците на списанията, отколкото на терена. Смятам, че им се отдава незаслужено медийно внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.