Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

демонтаж на air bag


radko1981

Recommended Posts

Искам да си сваля air bag-a но се чудя дали има нещо по специално или само отвиваш отзад болтчета и той си излиза напред?

Идеята ми е, че ми свети лампата, а на стенда ми казаха, че или го няма, или че е скъсано кабелчето между въртящата част на волана и неподвижната. Ако някой има и идея как да си сваля това нещо моля да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително изключваш акумулатора! И оставяш колата на контакт! Това е с цел да избегнеш евентуална злополука при последващо даване на контакт и гръмване на AirBag-а когато седнеш в колата.

 

За другото не мога да ти помогна. Като го направиш пиши, защото и аз се интересувам във връзка с Tempomat-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още не си я свалил мога да ти изпратя инструкции (на английски). Наистина трябва да пипаш внимателно, както е писал колегата. Откачаш минуса на акумулатора, чакаш около 1 мин. запалването трябва да е включено. В допълнение трябва да внимаваш да няма статично електричество, защото евентуален разряд също може да я отвори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.