Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На лов за пеперуди


karst

Recommended Posts

Снощи излових домашния ни звяр в акция:

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278425

 

Жертвата беше някаква нощна пеперуда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По този повод да ви разкажа една случка...

Брата на един колега си има котка в къщи. Веднъж, когато му е бил на гости, забелязал котката да си играе с някаква нощна пеперуда. Размера и бил почти като на врабче (не знам дали не е имала и кости :lol: ). Казал му, да изхвърли пеперудата, защото котката може да я изяде и да има проблеми. Брат му не обърнал внимание, но котето наистина изяло "пернатото". После два дена е повръщало, и едвам издеянило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдбата ме е ощастливила с две западно-сибирски лайки - баща и син. Малкия един ден ни изкара ангелите - взлязъл при жена ми в стаята, на пуснат климатик, поиграл си малко с нея, легнал и заспал.

 

007209425-big.jpg

 

Вика ме жена ми, гледай го Рико как спи, като умрял е - по гръб с вирнати крака, Бутни го, казвам и, да видиш как ще скочи. Бута го тя, не мърда кучето, пак го бута, вика го по име - няма реакция. Притеснихме се страшно - как това куче легна и не мърда. А той заспал толкова дълбоко и доволно на климатик, че се събуди чак на четвъртото повикване и побутване, огледа се и пак си зае позата за спане. Да уточня, не го прави никъде другаде, а само в стая с пуснат климатик. Сега е при тъста и прави друг номер - оставят го да спи в антрето и за да не е сам и да дойде някой при него, се вдига на задни лапи, натиска ключа и пали лампата, и това по няколко пъти на нощ. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да спомена, че това е второто такова изпълнение, което виждам. При първото за съжаление нямах фотоапарат под ръка.

А че е нинджа - нинджа е. Просто няма място до което да не се е добрала ("тя" е). А като малка си спеше кротко:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278425&pid=7215953

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278425&pid=7215957

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278425&pid=7215958

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер готини са и котката и кучето и мишката (и аз имам такава на лаптопа, шумна е но работи идеално)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдбата ме е ощастливила с две западно-сибирски лайки - баща и син. Малкия един ден ни изкара ангелите - взлязъл при жена ми в стаята, на пуснат климатик, поиграл си малко с нея, легнал и заспал.

 

007209425-big.jpg

 

Вика ме жена ми, гледай го Рико как спи, като умрял е - по гръб с вирнати крака, Бутни го, казвам и, да видиш как ще скочи. Бута го тя, не мърда кучето, пак го бута, вика го по име - няма реакция. Притеснихме се страшно - как това куче легна и не мърда. А той заспал толкова дълбоко и доволно на климатик, че се събуди чак на четвъртото повикване и побутване, огледа се и пак си зае позата за спане. Да уточня, не го прави никъде другаде, а само в стая с пуснат климатик. Сега е при тъста и прави друг номер - оставят го да спи в антрето и за да не е сам и да дойде някой при него, се вдига на задни лапи, натиска ключа и пали лампата, и това по няколко пъти на нощ. :mrgreen:

smile038 smile091 Еееей , страшен сладур !!! Лампата , а ... :lol: ! Да са ти живи и здрави хитрушковците , голяма веселба е с тях!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега medium33, сърдечно ти благодарим за пожеланията, трогнати сме. smile159 Жив и здрав бъди и ти !!!

 

007224329-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникални са, като вълци... с мартеници :D Много са красиви. Ако имах двор щях да гледам поне 1-2 кучета и една камара котки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Браво много са сладки, и как са застанали на входната врата само. Като караула в казармата!

Но в тия тъпи панелни кафези (моя е 75 квадрата) мога безпроблемно да гледам единствено вълнисто папагалче, освен това не по мое желание отглеждам и няколко хлебарки, (от големите черните, защото има и една порода по-мънички и са кафяви). А кученцата според това което съм чувал много помагали за поддържане ан хармонията и спокойствието в къщи. Да са живи и здрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кученцата според това което съм чувал много помагали за поддържане ан хармонията и спокойствието в къщи.

 

за каква хармония и спокойствие става дума праз първата година - няма да разказвам, хахаххах :mrgreen: За пръв път гледам куче в апартамент, а не в двор \това ми е трето поред\ и никак не е мирно и спокойно, да не говорим за чисто. Но пък винаге и весело :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно си е - трудно се гледа куче в апартамент, но ако няма къде другаде - бършеш, повдига ти се, гледаш къде стъпваш, мъчиш се да го научиш на хигиенни навици, караш се, говориш нежно после - но нали обичаш животинката и виждаш и тя как ти отвръща със същото - всичко е в името на това. Таткото го гледахме в апартамент от 5-месечен до към годинка, научи се да се стиска и да пишка в банята, ако не може да се удържи. Малкия винаги е бил в къща с двор - първо при нас в София, а сега при баща си в Пловдив - и той минираше и наводняваше в началото навсякъде, но свикна да стиска или да се обажда, ако не е на двора, а има зор. Но Джо и Фил са прави - кефа и веселбата, в едим момент и спокойствието дори, с домашния любимец са големи и с нищо друго несравними. Утре пътувам за Пловдив, да прибера щерката и ще им отделя час-два на хайваните, да се набеснеем както ние си знаем. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да си покажа фамилното богатство , само дето на шибаните гончета не мога да им направя снимки , трябва с пирони да ги закова , затова снимки само на "по-питомните": http://www.snimka.bg/album.php?album_id=286382

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи красавци, да са ти живи и здрави. Колко са, че им загубих бройката/ И да попитам - глигана какво се води - ловен трофей, чучело за обучение и сплашване или домашен любимец? :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи красавци, да са ти живи и здрави. Колко са, че им загубих бройката/ И да попитам - глигана какво се води - ловен трофей, чучело за обучение и сплашване или домашен любимец? :mrgreen:

 

Поздрави.

Трима "софиянци" - ротвайлерката , помияра (най - умен) и дога . Пет гончета с вакарелско местожителство , а глигана е трофей от сергия за сувенири от Слънчев бряг :lol: .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петко, незнаех че си кучкар :mrgreen: А гончетат ловджии ли са? Да взема някой път да ти дам мойта, пък дано се понаучи на послушание покрай твоите. От активни родители е, така че трябжа да има яко генчета... а и както лови изпопадалите мушмули в съседския двор - да знаеш че все ще подгони някое диво прасе :mrgreen:

 

тук е още съвсем мъничка и не-охранена все още, а сега е едно съразмерно охранено, мускулесто и доволно от живота кученце с амбиции да стане голям КУЧ

2710480216_5dbb89fbbd.jpg

2703939678_330c9df895.jpg

нямам нови снимки поради същите като на Петко причини, уви ... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , сладурче е голямо !!! Ако няма да го ползваш за лов , хич не ти трябва да го завираш при свинете да ти го разпори някоя , а и после в града да се чудиш къде да го пуснеш , ама ако си мераклия , ще го отракаме :mrgreen: !!! Да ловува софийски котки и таралежи после , като мойта ротвайлерка откачена ... smile074

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.