Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И мен ме удариха...


gogata

Recommended Posts

...да ми е честито! Някъв заплес ме забърса в задръстването пред НДК, както си стоях на едно място. Резултата - ляв заден калник и броня :mrgreen: .

Специални благодарности на Константин Костов и приемчика "Тенекиджийски ремонти" в ЕТ(забравих му името :oops: ) за проявеното разбиране и факта, че някакси ме сместиха в графика, та няма да ми се наложи да чакам до края на септември, за да я оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от бързаци, мачовци и заплеси. Кофти случка. Добре поне, че не са много големи пораженията по Румстърчо и че ти си жив и здрав. Евала на Алианц и ЕТ за експедитивността и добре свършената работа.

 

Поздрави и дано никога не ти се случва пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пука ми, щото щях в понеделник да си заминавам за Варна , а сега го отлагам с почти цяла седмица ;) . Пък застраховката не може да компенсира неприятните емоции и изгубеното време, нищо че не е МВ-то :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:evil: Кофти! Ще минеш ли без кит или е по-сериозна деформация... Ако е само захлузено оставяй го така, от оригиналната боя по-хубаво няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:evil: Кофти! Ще минеш ли без кит или е по-сериозна деформация... Ако е само захлузено оставяй го така, от оригиналната боя по-хубаво няма...

 

Няма как да мине без кит, за жалост. Калника, точно над бронята и ръбчето на веждата над колелото са намачкани. :evil:

 

Но поне съм доволен, че след днешната случка се оказа, че на заплеса с баничарката май ще му вземат книжката - бил останал без точки :mrgreen: . Не е готино да се радваш на чуждото нещастие, ама кво да се прави :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко найстина-дано всичко се оправи и да остане само неприятен спомен-лошо е когато стане така-губи се време по застрахователи и тн.

А за книжката-дано му я вземат-но все още мисля,че за катастрофа от този тип само пари ще му вземат.............:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти Гога. Наистина съжалявам... Но не е непоправимо. Ще го оправят като нов - 100 % Свиркай си, направи си някоя "разсейка" с нещо друго... (подари нещо на Ембечко - както сме се заканили - едни ксенони), та да не обръщаш внимание на случката и да не се "утулваш" след това в ремонта и - това е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic

Хм, Боби, Ембечко е само мил спомен от няколко месеца насам ;):P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко,

дано не те мотаят много от ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic

Хм, Боби, Ембечко е само мил спомен от няколко месеца насам ;):P.

 

Лелее-е-е-е-е - объркал съм децата... :oops: Дали сивушко пък да не беше "Болеславчо"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех че има и такава тема във форума, но тук определено имам много и аз да кажа. Предишната ми кола беше Ситроен и ме удряха леко 9 пъти за 4 години следване в София, мога да кажа че който не е карал в София не е опитал най горчивото от шофьорлъка. Та конкретно за бялата ми фабийка, тази година ме удрят 2 пъти, първият път някакъв унгарски бус на OMV-то в Бургас, до МЕТРО. Човека е с автоматик, и както си седим на опашката за автомивката, какво включи какво превключи тръгна назад, удари ме и чувам че продължава да дава газ, подбра ме заедно с него и понеже не бях на скорост докато се усетя "взехме" и една А класа зад мен. А класата беше на ръчна и на скорост, и така спасихме бакшиша с октавията, който предвидливо беше включил задна гледайки целия цирк и се готвеше да не влиза в ЕТ в началото на сезона на морето.

Втория път излиза един полузаспал дъртак, охранител от път със знак стоп, връщайки се от нощна смяна с една червена ладичка, и списъка е дълъг, преден ляв калник, броня, пукна ми се резервоара за течността за чистачките, и изтече цялата, а попредния ден бях купил лятна течност за чистачки, даже ламарината на калника ми проби акумулатора!!!, но най интересното беше че ФАРЪТ ОСТАНА ЗДРАВ. Даже светеше, докато не сгъна акумулатора. От каква пластмаса ги правят фаровете на Фабията не знам, но съм възхитен. И утре 28.08.08 ще ходя да си я взема, Голямо БРАВО, за дейността на АЛианц и ЕТ Бургас!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей гога, много тъпо, съжалявам, но това май е неразделна част от живота на ежедневните коли в бг-то... дано да ти оправят читаво и нищо да не й личи! важно е и, че ти си ОК, ламарините ше ги изправят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На обяд си я взех! Изобщо не личи, че е правена. Поредните червени точки за ЕТ ;) ! smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.