Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автомивка около бул. Вапцаров?


andrei

Recommended Posts

Ако на Джеймс Баучер откъм Семинарията не ти е далече - на светофара на кръстовището на Вапцаров със Симеоновско шосе си наляво, остават ти трамвайната линия отдясно, гумаджийницата отляво, караш направо, после вдясно, следвайки трамвайната линия и на следвашия светофар си на крайно ляво по Баучер. Автомивката ти е от лявата страна, след около няма и 100 метра, казва се Джъмбо. Има къде да седнеш и да пийнеш/хапнеш нещо, докато си чакаш реда и ти мият колата. За цени нямам информация, отдавна не съм бил там.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е много близо, но ти препоръчвам "Веселие" - намира се на Черни връх около 15 м. след кръстовището със Сребърна в посока Околовръстен път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази на Баучър е някаква баровска - взимат поне 20% по-скъпо от нормалното, а не съм забелязал особено да се стараят. Само веднъж съм позвал услугата за едни лети джанти - въобще не се постара момчето, а ми взе колкото на друго място да ми измият цялата кола... обикновено ползвам една мивка на Сребърна в посока Гоце Делчев отляво преди Еко-то. И там качеството на услугата не е кой знае какво, но поне са експедитивни и не те моткат излишно и не те дерат безобразно.

Най си обичам чичкото с четките в сервиза на СБА - улицата пряка на Черни връх срещу Мототехника - опитът определено си казва думата, а не като някой пубер, нает за през лятната ваканция. Чичото така ми изми мотора дори без да има нужда после да се суши, за да запали - после всеки, на който отворя капака ме пита къде съм го мил. И цените са супер, само май не предлага вътрешно почистване и а и работното време е малко тоталитарно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и на самия Вапцаров, днес я видях. От телевизионната кула, след светофара на Симеоновско шосе, броиш третия голям рекламен билборд и спираш, автомивката е точно под него, отстрани отляво на нея има магазин за преоценени мебели от Германия и офис на БулИнс.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... обикновено ползвам една мивка на Сребърна в посока Гоце Делчев отляво преди Еко-то.
И аз чух добри отзиви за тази автомивка.

 

Благодаря Ви за информацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.