Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте, искам да ви помоля за съвет!


Borislav

Recommended Posts

Predvaritelno se izvinqvam ,4e ne moga da pi6a na Balgarski rodniqt ni ezik ama imam nqkakav problem sas registara ne mi se poqvqva otdolu v dqsno opitah i sas Ctrl no ne stava i ne moga da si go smenq :(:(:(:( SAJALQVAM O7TE VEDNA6!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Искам да ви попитам аз съм нов във форума и съм решил да си купя кола която да е семейна, паричките са ми ограничени до 3000лв и разгледах всички марки и ми се вижда най-удачно Шкодичка да си взема!!! smile195 ;) smile194 Много ме радват!!! Спрял съм се на Шкода Фелиция Комби вижда ми се наистина народен автомобил лесна поддръжка и удобен!!! Приятели ме съветват, че за тази цена мога да си взема и Форд Ескорт но нещо не ми е на сърце :lol: Как мислите добър ли ми е избора! Пък можем да станем скоро и колеги!!! ;););)

 

Edit: zloQQ: Написах на разбираем език същественната част от поста. Моля да прочетеш и правилата на форума и да пускаш теми на правилните места - ще е по-лесно за хората тук да ти отговорят ;) Ще преместя темата на по-подходящо място и ще оставя линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

За да получиш обективни отговори - напиши повече за колата, която си харесал! С какъв двигател е, какво и е състоянието, коя година е произведена... Така ще получиш повече съвети и мнения, какво точно да гледаш при покупката и от какво да се пазиш!

Относно Ескорт-а - не са ти истински приятели тези, които те съветват за него :mrgreen:

Успех в намирането на семейна кола! Ако е Шкода - чудесно, ако е друга - пак добре! Важното е да е това, което ти е нужно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.