Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Волга М21-Cayenne


mecho_klecho

Recommended Posts

Знам че не е Шкода но определено ме заинтерсува това което ще ви покажа, незнам дали го знаете аз сега го видях.

 

Предполагам повечето от вас знаят за волгите на база на BMW 850 и BMW M6 кабрио

 

volga-01.jpg

 

volga-05.jpg

 

1.jpg

 

3.jpg

 

Е днес попаднах отново на Волга М21 но този път на базата на PORSCHE Cayenne. Отново както и предишните случеи се взема една кола и на шасито и се заварява купе от Волга, естествено преправено че да пасне на шасито, ето и краиният резултат едно возило напомнящо за "доброто старо време" в русия.

 

Volga-Cayenne

 

ГАЗ-21: Volga — Cayenne

 

01_volga_27298.jpg

 

02_volga_87184.jpg

 

20071120020232659_7.jpg

 

23325_img.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се радвах, като попаднах на това преди около месец. Ето линкче как са го правили :mrgreen:

 

http://ziza.ru/2007/11/19/VolgaCayenne_ ... _foto.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам нищо против да ги покарам тези силни кобилки, особено черните в началото. Мнооооого добър вид, а и под капака има доста :)

Аз по начало си обичам ретро дизайна, тия новите ръбове дето ги правят сега не ми харесват изобщо, губи се душата и идентичноста на колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се радвах, като попаднах на това преди около месец. Ето линкче как са го правили :mrgreen:

 

http://ziza.ru/2007/11/19/VolgaCayenne_ ... _foto.html

 

страхотно са я изпипали - няма спор! Особено джантите-петолъчки цепят мрака, само пАртрИета на тАварищ Сталин не е много на място - по времето когао е излязъл моделът ГАЗ 21, култът към Йосиф Висарионович вече е развенчан...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е лъскава даже и таблото е ново чесно да си призная когато я видях за първи път ми стана тъпо ми че то едно болче от волга няма бутафория на волга с тема порше :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.