Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с десен мигач и стоп


simmen

Recommended Posts

От няколко дена се получава следната аномалия на фаворите. При натискане на спирачка стоповете си светят, но съвсем леко ми светва и лампата за десен мигач. При пуснат десен мигач и натискане на спирачка релето спира да цъка, мигача спира да свети съответно и лампата за мигача отново свети леко. При отпускане на спирачката мигача си свети пак нормално. Мислех си за някаква отечка в стопа отзад, но всичко си изглежда наред там. И сега идва мястото за шах и мат: при пуснати авариики и натисната спирачка тази аномалия я няма :evil:

Давайте съвети от кое да почвам първо за да не разглабял всичките тоци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни навсякъде масите-почисти перфектно снадките.Аз имах проблем и с масата на 5тата врата.Чехите не са пуснали кабел,ами разчитат на пантите.При мен корозираха-пуснах кабелче от снадката на едното газово амортисьорче до другата,и реших проблема.Иначе симптомите бяха горе-долу като при теб-мъждукащи лампи и аномалии.Не съм специалист,но така си реших проблема. :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.