Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с електрониката


dantcho01

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам шкода фабиа /2001/ и имам проблем с електрониката

на таблото ми свети нещо, което прилича на "кранче на чешма", два пъти ми изчистват грешките на сервиз, но продължава да свети.

 

Моля помогнете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли контролната светлина за моторното масло?Проверявал ли си ниво на маслото?Не карай със светещо "кран4е".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за маслото, а доколкото разбрах от книжката е нещо за ел. системата но нищо повече, преди светеше като се намокри нещо по двигателя, но вече свети постоянно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е тази лампа, на скоростомера ли? (до 40 км/ч). Ако е тя имаш проблем с блока за управление на двигателя. Натискай ги в ЕТ да оправят проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако това е оранжевия датчик за проблем в ел.блок за у-ние най-вероятно ти е заминала ламбда сондата. Естествено ако си на бензин, ако си на дизел не знам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега dantcho01 дай някаква информация-дали има развитие по проблема и ако е решен,как се е отсранил! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С чистене на грешките почти е сигурно, че няма да се оправи. Те излизат точно с тази цел - да те насочат какво да оправиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.