Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият Супърб е вече в шоурума на Шкода в кв. Надежда


kotioval

Recommended Posts

Вчера засякох един румънски, щях да се тресна в колата пред мен от заглеждане. Направо ми потекоха лигите, а аз по принцип не харесвам големи автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееееее,вчера се разходих до ЕТ и го ВИДЯХ,уникален е ! Отвътре лукс колкото искаш,пък и широкооооооооооо. Щом на мен при крайно дръпната седалка назад достигнах педала на газта с върха на палеца си. Все пак съм 193см-много е широка :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR: Стига толкова промоций! Тия номерца с импулсните телефони водят до БАН!

 

PS: Забележката се отнася най-вече за kotioval, но важи и за останалите!

 

До PRR : това беше само за да разведрим обстановката :D

Не го приемай сериозно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече имах възможността да го разгледам, да му се порадвам.... наистина огромно пространсво вътре, страхотно интересно нововъведение за багажника, но.... може и да ме хулите, но новата мазда 6 ме грабна повече от супърба и от януари ще понамаля постещенията на форума :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме го във Варна следващата седмица. Дано се отдаде възможност да го покарам малко. Доколкто знам няма да е Елеганс, но няма никакво значение обещавам да споделя впечатленията си. Аколегата е прав във Варна също има поръчан Супърб но ще доиде към Октомври

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам пишете пишете......... А никой не коментира способноста на този Суперб, да се паркира сам между две коли :roll: Как на задна скорост в триизмерна графика се извежда инфо на навигацията и още и още........ ;) Готина кола........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех като вземете да умувате за политиката на фирмата и т.н. :cry:

много знаете вие каква е ама.....

иначе колата е супер яка smile170

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме го във Варна следващата седмица. Дано се отдаде възможност да го покарам малко. Доколкто знам няма да е Елеганс, но няма никакво значение обещавам да споделя впечатленията си. Аколегата е прав във Варна също има поръчан Супърб но ще доиде към Октомври

 

Заповядяй в Спортна зала от 30.08. - ще го видиш, баш си е Елеганс плюс някоя друга екстра. Тест драйв ще има по -нататък, само една кола е сега в BG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам пишете пишете......... А никой не коментира способноста на този Суперб, да се паркира сам между две коли :roll:

 

В новия ауто билд има подробно описана системата.... за Супърб пише че трябват поне 7.10 метра което е доста, особено в центъра на града.

Системата не работи перфектно, доста често гумите опират в бордюра. Това се случва защото другите два автомобила обикновено не са паркирани успоредно на бордюра и или са напречно паркирани, или единия е качен с две от гумите на бордюра.

Мое мнение е че системата е не за начинаещи, ами и аз не знам за какви хора, особено при наличието и на парктроник !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам пишете пишете......... А никой не коментира способноста на този Суперб, да се паркира сам между две коли :roll:

 

В новия ауто билд има подробно описана системата.... за Супърб пише че трябват поне 7.10 метра което е доста, особено в центъра на града.

Системата не работи перфектно, доста често гумите опират в бордюра. Това се случва защото другите два автомобила обикновено не са паркирани успоредно на бордюра и или са напречно паркирани, или единия е качен с две от гумите на бордюра.

Мое мнение е че системата е не за начинаещи, ами и аз не знам за какви хора, особено при наличието и на парктроник !!!!

 

На системата и трябват минимум 6 м а не 7,1 м. Имай предвид че автомобила е дълъг близо 4,9 м.Паркира перфектно пробвал съм го лично, и то многократно, нито един път не е допрял гумата до бордюр, макар че нарочно приближихме другите два автомобила плътно до бордюра. Иначе се съм съгласен че системата си е предимно гъзария

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам пишете пишете......... А никой не коментира способноста на този Суперб, да се паркира сам между две коли :roll:

 

В новия ауто билд има подробно описана системата.... за Супърб пише че трябват поне 7.10 метра което е доста, особено в центъра на града.

Системата не работи перфектно, доста често гумите опират в бордюра. Това се случва защото другите два автомобила обикновено не са паркирани успоредно на бордюра и или са напречно паркирани, или единия е качен с две от гумите на бордюра.

Мое мнение е че системата е не за начинаещи, ами и аз не знам за какви хора, особено при наличието и на парктроник !!!!

 

На системата и трябват минимум 6 м а не 7,1 м. Имай предвид че автомобила е дълъг близо 4,9 м.Паркира перфектно пробвал съм го лично, и то многократно, нито един път не е допрял гумата до бордюр, макар че нарочно приближихме другите два автомобила плътно до бордюра. Иначе се съм съгласен че системата си е предимно гъзария

 

6м е по книга, по принцип и по книга разхода е един, а на практика друг... общо взето докато не видя с очите си колко място трябва трудно ще повярвам на който и да е.

ти си приближил другите два автомобила до бордюра... но така системата работи оптимално... въпросът е дали сте ги сложили накриво или някоя да е била с две от гумите на бордюра, демек да няма успоредна линия. така опитай и ще се радвам да получа отговор. щото в реални условия повечето хора паркират.... както им падне.

интересно ми е и друго. хората в auto bild засичат и времето за паркиране, и дори и специалист паркира двойно по-бавно със системата отколкото ако сам реши да паркира.

каквото и да си говорим все пак е похвално че такава леко шантава система намира серийно приложение. нормално е в началото да има дефекти.... сега ни изглежда странно, но след 20 години сигурно колата 200 метра преди да си стигнал гаража сама ще я прибира перфектно, така че според мен това е част от началото на системите които тотално ще заместят човек при управлението на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз днес успях да го видя на живо... горе - долу става. радва ме, че изглежда по - добре на живо, отколото на снимка. вътре наистина е супер як - табло, място, материали - много добре! външният му вид обаче не ми се стори нищо впечатляващо, имайки в предвид, че това е чисто нова модел. отзад простее доста, не е зле, но не и кой знае какво... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разгледах колата и направих малко снимки.

007400945-big.jpg

007400975-big.jpg

album.php?album_id=266235&pid=7400983

007401006-big.jpg

Държа да спомена, че се качих на много автомобили, но като качеството на Суперб се срещаше рядко. Направи ми впечетление, че на вратите бяха сложили малко ефтина пластмаса за светка на тъблато, където всичко е изпипано. Новия волан придава на колата малко спортен, но в същото време и изискан стил. Мястото на задния ред седалки е огромно, а багажника е просто колосален... smile126

Експоната на варненския автосалон е вече продаден... Честито на новия притежател.

Колата е просто един smile080 Браво на чехите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ходих на изложението-това което са изложили -елеганс+кожа.....

колата е СТРАХОТНА smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО БЕ,

това е нещо извънземно

Но най ме кефи как хитро е замаскирана пръскачката на фаровете, във формата на самите фарове. Е това ме изпълни!!!

Иначе 4 метра и 90 сантиметра, ГОЛЯМО ПРАСЕ!

Паркирането ще е трудна работа, ще трябва да ччакам някъде две фабии да излязат едновременно, че да застана на тяхното място :P:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хайде честито, днес първият тръгна по българските пътища!!!!! Модела е 1,8 TSI DSG черна перла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.