Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият Супърб е вече в шоурума на Шкода в кв. Надежда


kotioval

Recommended Posts

Новият Супърб вече и в BG - който иска да го види - да заповяда в Надежда - имаме си го в шоурума до края на седмицата - после отива във Варна !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "kotioval" - В Четвъртък ще дойда да си оставя "Octavia 1"-та за боя.. и ще дойда да помечтая половин час ;) Искам комбиии :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наслаждавах му се през всичките 20 дни на Тур дьо Франс ... даже имаше на всеки старт и един винен металик комби ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро в Добрич (до месец,месец и нещо) ще пристигне поръчания Супърб 3,6 FSI / 191 kW / 260 к.с. DSG 4x4 с фул екстри.

Ще му се понаслаждавам преди да го предадат на собственика! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли до кога ще бъде във Варна?

Малко извън темата... 1.Кога ще е автомобилното изложение във Варна? 2.Дали от ЕТ ще изложат флагмана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро в Добрич (до месец,месец и нещо) ще пристигне поручания Супърб В6 3.0 286к(май беше) с фул екстри.

Ще му се понаслаждавам преди да го предадат на собственика! :mrgreen:

 

Най - накрая шкода да пуснат кола която да е с мотор достоен за уважение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли до кога ще бъде във Варна?

Малко извън темата... 1.Кога ще е автомобилното изложение във Варна? 2.Дали от ЕТ ще изложат флагмана?

 

Точно на автомобилното изложение във Варна ще го има изложен Супърба. Салона започва в събота(23 август) ако не бъркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли до кога ще бъде във Варна?

Малко извън темата... 1.Кога ще е автомобилното изложение във Варна? 2.Дали от ЕТ ще изложат флагмана?

 

Точно на автомобилното изложение във Варна ще го има изложен Супърба. Салона започва в събота(23 август) ако не бъркам.

Хайде да направим нещо съвместно!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли до кога ще бъде във Варна?

Малко извън темата... 1.Кога ще е автомобилното изложение във Варна? 2.Дали от ЕТ ще изложат флагмана?

 

Точно на автомобилното изложение във Варна ще го има изложен Супърба. Салона започва в събота(23 август) ако не бъркам.

Хайде да направим нещо съвместно!?

С най-голямо удоволствие, ама засега плановете ми са да цъфна в Морската столица чак на 1 септември :? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цени - http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/ ... superb.pdf

 

За промоции и време на доставката - 02 813 700

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изложението във Варна започва на 29.08.2008 - официално откриване, а с клиенти ще работи от 30.08.2008, събота и продължава до 07.09.2008. Същият Супърб ще го изложиме и там. Имаме цени и цени на екстри и може да се поръчва.

 

до BlackPearl

Автомобилът поръчан от Добрич е 3,6 FSI / 191 kW / 260 к.с. DSG 4x4, ама ще му се радвате някъде през Октомври. Срокът за доствака на такава конфигурация, за съжаление, все още е дълъг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее,дали ще успея да си го купя някой ден ??? Много ми харесва,страшна машина е,но мисля да се отбия до ЕТ да го видя на живо и да го пипна smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле, ще се побъркам... елеганса 2,0 TDI-CR / 170 к.c., DPF е 53 815лв.

към края на годината ако падне малко :roll: по случай празниците, :mrgreen: тогава ми изтича 2г. лизинг на октито, ако ми го оценят на 26-27 половината е платена :mrgreen:

най-много жената да ме изхвърли от вкъщи... и да си спя в новия супърб :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изложението във Варна започва на 29.08.2008 - официално откриване, а с клиенти ще работи от 30.08.2008, събота и продължава до 07.09.2008. Същият Супърб ще го изложиме и там. Имаме цени и цени на екстри и може да се поръчва.

 

до BlackPearl

Автомобилът поръчан от Добрич е 3,6 FSI / 191 kW / 260 к.с. DSG 4x4, ама ще му се радвате някъде през Октомври. Срокът за доствака на такава конфигурация, за съжаление, все още е дълъг.

За членове на клуба няма ли да има тест драйв? :roll: smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих днес сутринта да го видя сребристия красавец и е изключителен и като външен вид , и като интериор . Обаче тия седалки отпред , спортни ли са , какви са , на мен са ми адски неудобни и предполагам , че това ще важи за всеки над 100 кг :? . Сигурно има и друг вариант седалки , а ? Отзад обаче колата е по - комфортна , даже и отпред . А бе , яка работа :mrgreen: ! Имаше там една мацка , остави ме да се търкалям в автомобила колкото си искам , а накрая ми даде и подробен каталог с много информация и снимки . Сигурно и се сторих много буйно дете и ми даде да си чета книжка , та да се кротна :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изложението във Варна започва на 29.08.2008 - официално откриване, а с клиенти ще работи от 30.08.2008, събота и продължава до 07.09.2008. Същият Супърб ще го изложиме и там. Имаме цени и цени на екстри и може да се поръчва.

 

до BlackPearl

Автомобилът поръчан от Добрич е 3,6 FSI / 191 kW / 260 к.с. DSG 4x4, ама ще му се радвате някъде през Октомври. Срокът за доствака на такава конфигурация, за съжаление, все още е дълъг.

За членове на клуба няма ли да има тест драйв? :roll: smile113

 

Ееее, чакай малко, имаме си само една в момента. През септември - октомври ще регистрираме и кола за тест драйв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях днеска, макар и за малко. Минах транзитно през ЕТ и ми изтекоха очите по колата. Тия дни ще ходя пак, за да я разгледам по-подробно :mrgreen: .

 

Колега, kotioval, аз ли бъркам или работиш в ЕТ? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях днеска, макар и за малко. Минах транзитно през ЕТ и ми изтекоха очите по колата. Тия дни ще ходя пак, за да я разгледам по-подробно :mrgreen: .

 

Колега, kotioval, аз ли бъркам или работиш в ЕТ? :roll:

 

Не бъркаш, колега, не бъркаш. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък го видях Супербечко във Варна, по бул. "Мария Луиза", с чешка регистрация :mrgreen: .

 

Отзад прилича на някой корейски вирус... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Redline__" -

Отзад прилича на някой корейски вирус... :oops:
Дано се разболеем от този вирус ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Redline__" -
Отзад прилича на някой корейски вирус... :oops:
Дано се разболеем от този вирус ;)

 

Дай боже всекиму :mrgreen: . Колата е невероятна - както отвън, така и отвътре(най-вече) :mrgreen: . Приемах написаното от The Freshmaker в теста на Суперб относно интериора (а именно, че е едно стъпало над Пасат и се доближава по лукс до Ауди) за леко пресилено...до днес 8) . Мисля, че Шкода ще ударят десетката с този автомобил. Дано съм прав! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Приемах написаното от The Freshmaker в теста на Суперб относно интериора (а именно, че е едно стъпало над Пасат и се доближава по лукс до Ауди) за леко пресилено...до днес 8) . Мисля, че Шкода ще ударят десетката с този автомобил...

Гога, Пасат е от около 3 г. на пазара. Нормално е Супърб да изглежда частично или повече по-добре като интериор. Това ще е до излизането на следващия Пасат. И така - една безкрайна въртележка. А за доближаването до Ауди - вероятно се има в предвид А4. Съгласен съм, че е така, но между доближава и достига разликата е огромна, най-малкото като качество на влаганите материали, която разлика както знаем, според политиката на VAG, ще си остане на приблизително същата дистанция. Освен ако те не решат да сменят стратегията си, което на този етап много ме съмнява. За десетката - дано е така, в предвид продажните на предишния Супърб. Защото ако и този не "пробие", според мен, е голяма вероятността да не видим 3-ти Супърб от това поколение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR: Стига толкова промоций! Тия номерца с импулсните телефони водят до БАН!

 

PS: Забележката се отнася най-вече за kotioval, но важи и за останалите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.