Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся песен


gogata

Recommended Posts

Знам, че мястото на темата най-вероятно не е точно за тук и предварително се извинявам :oops: . В последните няколко дни буквално прерових нета в търсене на читава версия на новия сингъл на Таря Турунен(Tarja Turunen) - Enough и не успявам да намеря. Ако някой случайно откъде може да се свали ще съм му изключително благодарен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде я няма. Явно още я нама на запис. Може би само на концерти я пее. Ще се появи в най-скоро време. Ако не ще чакаме концерта :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех жалко :cry: . mp3-ката, която може да се сваля от страницата на Таря в myspace е ужасна откъм качество, ама песничката, доколкото е възможно да се чуе, е доста готина 8). Айде, концерта да идва по-скоро :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах през youtube да сваля нещо и да го конвертирам. В други случаи става добре, но на тази песен няма хубаво качество. Само някакъв запис от live изпълнение, където всичко бучи и разни хора викат заедно с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам, пробвал ли си с LimeWire или Soulseek, обаче и там, уви, нищо не излезе, съжалявяам и аз :|

все пак ако не ползваш тея програмки - свали си ги, П2П са и двете, доста неща се намират принципно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NightWish не е същата група без нея. И новата кефи но някак ми е доста различно. :-)

 

Търся и аз и ако намеря нещо свиркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NightWish не е същата група без нея. И новата кефи но някак ми е доста различно. :-)...

Вярно е, ако обаче ги послушаш по-дълго време се свиква. Пък и Туомас продължава да пише все такава хубава музика. От друга страна също толкова вярно (дори повече) е факта, че тя без Nightwish е доста зле. Слушах нейни самостоятелни парчета, само 2-3 ме кефят. Гласът й е глас, но без подходяща музика е ... просто глас. Но вината за всичко общо взето е нейна - не може да отсъстваш от 90% репетиции на групата и да се явяваш директно на концертите, като обаче пътуваш разделно от групата. Някой смятат, че съпруга й има пръст в тази работа, ама знае ли се. Всъщност към нея била адресирана песента "Bye Bye Beautiful".

Имам оригинален DVD концерт на Nightwish от 2006г. "End of an Era" - гледам го редовно, както с кеф и поклон пред уникалното изпълнение и саунд, така и с огромна носталгия - заедно бяха нещо уникално и неподражаемо :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NightWish не е същата група без нея. И новата кефи но някак ми е доста различно. :-)...

Вярно е, ако обаче ги послушаш по-дълго време се свиква. Пък и Туомас продължава да пише все такава хубава музика.

 

Музиката на Туомас е факт - гениална е. Анет Олзон обаче става за слушане само на студийни записи - на живо е трагедия, особено пеейки "песните на Таря". Това е моето мнение, както и на всички мои познати фенове на NW, не малко от които са ходили да ги гледат на живо с новата вокалистка.

Факт е и, че DPP е с доста по-комерсиално звучене от останалите албуми на групата.

Също така е факт, че Таря и NW им трябва време, за да се нагодят със станалите промени и най-вече да си изградят нов репертоар - Анет например, просто не може да изпълнява песните на NW от времето на Таря. За мен Таря се справя една идея по-успешно с всичко това...засега :). Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен, че Анет не трябва да пее старите песни на NW, трагедия е. Но с новите се справя добре, за сега. И за сработването на глас/музика, т.е. Таря и NW, наистина им трябваше бая време. Жалкото е, че общо взето нещата се напаснаха идеално и те се разделиха. Повода за раздялата го написах по-горе, има го и в сайта на NW. Иначе Таря и соловите й изпълнения не ми допадат - няма я онази искра, живото в изпълненията й от от времето на NW.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.