Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

едит - 60 жълтици за смяна на верига?! Фаворит


joeless

Recommended Posts

първо кажи кои накладки - предни, задни или всичките. Само за предни ми се струва скъпичко, за задни е добре, а за всички си е направо оферта ;) За веригата звънни да питаш Симо при Зоопарка, аз мислех на него да я поверя тая работа, ама каза че цените на части и труд са скочили с близо 20% и засега отложих... Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених накладките днес, ок са, засега. Тенекето зад тях обачееее... никак не е ок. Ще се сменя и то, поради липса на време, и явно приемане на парите като вестници - ще се отваря всичко наново другата седмица.

 

Цена за смяна на верига в порядъка на 50-60 лева не е ли много ниска? Толкова ми изфъфли днес кварталния гаражник, щото незнаел и по принцип се занимавал \и действително де\ със съвсем други, по-скъпи коли...

А и... Да му я поверявам ли на него, при положение че не е отварял фав досега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо, не си ли видя личното, дето ти го пратих вчера? :roll: Звънни на въпросния човек и го питай колко ще те одръсти. От работата му няма да останеш недоволен - гарантирам :P . Ако не можеш да се оправиш с намирането на сервизчето му, ще те заведа, не ми е проблем. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях ама забравих, ей сега звъннах, 80 рече, с матриала 150...

На мен не ми е толкова за парите, даже хич, колкото че тоя моя ми е на 20 метра от нас.. Предпочитам да ми свършат работата както трябва де :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам да ми свършат работата както трябва де :mrgreen:

 

Еми в такъв случай ти препоръчвам да се обърнеш към него :) .Вярно, че няма да работи едва ли не пред вас, ама поне ще си свърши работата както трябва. Иначе факт - удобно е да имаш майстор под носа, стига да й разбира на Шкодичката :mrgreen: . Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не се лъжи - щом не е пипал Шкода.... Тоя може да тръгне да сваля целия ДВГ и да ... - ако има подемници и т.н. - може ама... ако няма незнам..

:?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях ама забравих, ей сега звъннах, 80 рече, с матриала 150... :mrgreen:

ебати нещастниците,80 лв за 3-4 ч. максимум работа при положение че знае за какво става на въпрос,

150 лв с материала БОЖЕ ГОСПОДИ ,СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ :mrgreen: , е при положение че веригата с 2-те колела е 34 лв чистак нова ,тогава 80+34 = 114 лв,как стана 150 ?

майсторите ни има че парите ги smile109 .......

моя съвет към всички-не ходете по майстори освен ако не сте 99 % закъсали,после да не закъсате с нови ядове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jo,звънна ли да питаш Симо от зоопарка,както ти предложи Krankenstein

:?: Мисля че на него може да му се повери тая задача ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях ама забравих, ей сега звъннах, 80 рече, с матриала 150... :mrgreen:

ебати нещастниците,80 лв за 3-4 ч. максимум работа при положение че знае за какво става на въпрос,

150 лв с материала БОЖЕ ГОСПОДИ ,СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ :mrgreen: , е при положение че веригата с 2-те колела е 34 лв чистак нова ,тогава 80+34 = 114 лв,как стана 150 ?

майсторите ни има че парите ги smile109 .......

моя съвет към всички-не ходете по майстори освен ако не сте 99 % закъсали,после да не закъсате с нови ядове ;)

 

Пореден пример - баща ми водеше опела на майстор - преди 2г. му правиха предните спирачни апарати.... Познайте какво стана като оня ден се наложи пак да се прави - 2 спирачни апарата - И ДВАТА - ЛЕВИ!!!! Та сега трябва аз да обикалям да търся апарат за Кадет комби 1.6 и да си губя времето !!

Ебати малоумниците - сори за грубия израз.

 

По темата: Joe обърни се към Симо или друг одобрен майстор наистина за тази отговорна операция, има гарнитура на страничния капак която трябва да е правилната и т.н. и да не тече после, щото после има и центровчици разни, който не е виждал Шкода кой знае какви ще ги надроби..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Колеги!!!Миналата седмица сменях веригата на моя Фаворит LX.Не знам другаде какви са цените,но тук в Бургас смяната е 80лв.В нея влиза смяна верига,семеринга,центровка,регулировка на клапаните.Плюс бонус-момчето ми смени безплатно тампоните на предните амортисьори.

Проблема е,че веригите са доста омешани-няма гаранция дали ще купите правилната.

Наздраве!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е,че веригите са доста омешани-няма гаранция дали ще купите правилната.

Това за първи път го чувам. Веригата е една от 100С до Фаворит и Фелиция аз доколкото знам. Освен в момента да бъка от ментаци. Затова - покупка само от правилните магазини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е,че веригите са доста омешани-няма гаранция дали ще купите правилната.

Това за първи път го чувам. Веригата е една от 100С до Фаворит и Фелиция аз доколкото знам. Освен в момента да бъка от ментаци. Затова - покупка само от правилните магазини.

 

Само за Фела са 2 вида веригите. Като разликата е в диаметъра на зъбчатката за коляновия вал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при Фаворита(дори и след 93та) са два вида,като правилната се вижда чак след отварянето.В магазина ми гарантираха размера,но се оказа друг. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.