Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рали-крос "Средец"


mecho_klecho

Recommended Posts

Днес се е провело състезание по Рали-крос в "Средец", научих от новините и глeдаики мярнах тази шкода. Виждал съм я и веднъж (пак на снимки) на писта София, до колкото знам е с двигател от AUDI но нищо повече незнам. Някои познава ли го този човек има ли снимки на колта по хубави да видим какво е правено по нея и т.н.

 

006995544-big.jpg

 

006995547-big.jpg

 

006995548-big.jpg

 

006995545-big.jpg

 

006995549-big.jpg

 

006995550-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно щях да пиша такава тема.

И аз днес като гледах спорта по СКАТ даваха тази шкода,как се носи по "пистата"!

Щях да питам,дали се знае кой е собсвеника и.Да даде някакво инфо за звяра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя със сигурност е от Ауди с механична инжекция, човека е от Видин май за втора година е пуска на Дебелт ,но нямах време да отида да я разгледам ,главно предното окачване до другото няма нищо общо с Шкода. :) Обаче прави големи стартове smile068

Много добре балансиран автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.