Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интересно инфо


Recommended Posts

Здравейте колеги, попаднах на един форум с много УМНИ ГЛАВИ на едно място http://forum.beinsa.info/index.php?topic=351.0 изчетох доста по темата било то и на руски и реших да опитам! Искам да ви кажа че НАИСТИНА ДЕЙСТВА...... smile152 smile174 smile162

преди магнитите празния ход 900об/мин; след като сложих магнитите 1300; наложи се да и намалям газта- двата винта на газта са отворени на по оборот и половина а мощноста е същата...скоро ще има и снимки!

 

PS: моля модератора да премести темата там където и е мястото, защото просто не знам към кой раздел се отнася

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=8976

 

Колега, преди да повикам хамали да преместят темата, :mrgreen: би ли споделил дали става въпрос за същото, като в линка даден от мен по-горе. И моля, дай повече информация за поведението на колата ти и промените в разхода и динамиката след поставянето на магнитите.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсолютно за същото говорим и становището ми по този въпрос е че намагнитването на въздуха и горивото противоположно наистина действа!!! колега, магнити те са ми от обикновенни говорители (феритни)

Та значи, преди да сложа магнитите колата беше доста тромава както и колегите ще потвърдят за фелиция 1,3 карбуратор...и тракаше на 900 об./мин. като ги сложих при запалването не почувствах разлика, па си викам да и врътна едно кръгче...(абе то бая кръгче си беше ама аиде...около 5-10 км) и обиколих половин пловдив и си викам тва са пълни глупости дето ги правя и обръщам и към вкъщи спирам на светофара и гледам, че на свободни обороти държи 1300 като стигнах пред нас реших да си поиграя още малко и почнах да навивам винтовете; навивам, кръг4е, навивам, кръгче докато не останаха на об и половина. на другото зареждане ще ви кажа разхода, но мощноста мога да твърдя че се покачи(не драстично, но чувствително). Като махнах магнитите за да ги пооправя, че не обичам под капака да ми е като правено от китайчета в час по трудово...колата не щеше да запали на газ а на бензин перфектна...сложих магнитите и запали на газ...

Ще следя за още симптоми и ще пиша+ снимков материал

 

ps: темата е точно за там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.