Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с климатроника


asd

Recommended Posts

здравейте, имам следния проблем.Имамоктавиа 1 2003г. преди 10 дни един приятел ми показа някакав допалнителен борд компютьр на климатроника,на другия ден се опитах сам да влезна натискайки определени копчета,но ненатиснах точно определените,а някви други и влезнах някаде другаде и докато излезна натиснах няколко копчета(в последствие разбрах,че там кадето сам влезнал аз е за обучение на климатроника) и от този ден датчика за вьншна температура показва температурата на която е запалена сутринта колата. Примирно:ако сутринта е 20 градуса,цял ден и на борд компютьра(на колата)и на климатроника си показа 20 градуса,но като влезна в борд компютьра на климатроника показва реалната температура (датчика работи) другия проблем ми е че,компресора включва когато си поиска и мисля,че е от вьншната температура. Имал ли е някой такав проблем,как го е оправил? Благодаря ви предваритилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле да се обърнеш към някой сервиз за климатици относно този въпрос! Може да пробваш с евентуално разкачане на акумулатора - може и да стане... Ще загубиш дневния километраж и настройката на часовника обаче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.