Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Темпомат на FABIA SDI


ikonoma

Recommended Posts

Колеги искам да си сложа темпомат на Фабията. Ще бъда благодарен, ако ми помогнете с някакви схеми, защото нямам такава нито на компютъра на колата, нито на темпомата.

Имате ли информация дали има изведена букса някъде в таблото за темпомат или трябва да тегля жици от компютъра?

И последно лостчетата за темпомат от Октавия, Фабия, Голф ІV дали са еднакви, че не знам какво ще намеря?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.fabia-vrs.com/technical/cruise.htm

 

Погледни тук,надявам се ще ти помогне!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за линка. :D И аз намерих електрическа схема. Само се чудя как мога да разбера дали има изведен някакъв куплунг за включване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "radko1981" - За "Octavia 1" авто-пилота е 160 лева в "Еура Тек" и още 100 лева за монтаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

168 лв е тепомата в ЕТ. Вчера си го получих и живот и здраве следващата седмица ще го монтират в ЕТ. В кутията на темпомата има книжка с инструкция как да си го монтираш, кабели и дори как и в кое меню с vag coa-а да влезеш и какъв код да въведеш. Обаче ЕТ отказват гаранция ако не са го монтирали те. Това е засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

168 лв е тепомата в ЕТ. Вчера си го получих и живот и здраве следващата седмица ще го монтират в ЕТ. В кутията на темпомата има книжка с инструкция как да си го монтираш, кабели и дори как и в кое меню с vag coa-а да влезеш и какъв код да въведеш. Обаче ЕТ отказват гаранция ако не са го монтирали те. Това е засега.
Ба,цената се е вдигнала с 28 лв!!!На мен за монтажа ми зеха 70лв.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Най-после си монтирах темпомата. Вчера работата беше направена успешно. Който се интересува от подробности да пита. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.