Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шапки долу пред Гибона


medium33

Recommended Posts

В днешния комерсиализиран свят един играч на близо 35 години , печелил какво ли не , натрупал куп пари , доказал всичко на всички , пропътува ( на свои разноски ) половината свят за да докаже своята невинност , направи го , и тръгна обратно за да защити честта си , честта на отбора , на който е капитан , честта на държавата , чиито флаг защитава !!! Той не би казал - "Кво ми е дала на мен България " !!! На летището , след всички перипетии , блед като платно , каза само "Аз никога не съм взимал и го доказах " . Велик Играч , Капитан , Българин , Човек . Казва се ПЛАМЕН КОНСТАНТИНОВ -ГИБОНА . ИСТИНСКИЯТ ОЛИМПИЕЦ . ШАПКИ ДОЛУ ПРЕД ГИБОНА .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126

Поклон пред Олимпийските шампиони...

 

Дано!

Ние сме със вас!!! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Пламен, наистина не изглежда като човек, който ще каже "Какво мие дала на мен България". Хубаво, че доказа невинността си, но дано завръщането му да не е закъсняло. Дори и да вземем мача с Венецуела перспективите за следващ мач срещу Бразилия или Полша не ми харесват. За съжаление май няма да стигнем толкова далече колкото се иска на цяла България. Да се надяваме Матей да направи някое чудо.

 

 

Пускам един P.S. с главни букви (дано да няма smile029 ): ЗАБЕЛЯЗВАМ, ЧЕ НАПОСЛЕДЪК ВЪВ "ВСЕКИ ЗА ВСИЧКО" СЕ ПУСКАТ МНОГО ТЕМИ СЪС СПОРТНА НАСОЧЕНОСТ. В ТОЗИ СМИСЪЛ НЕ Е ЛИ ПО-ДОБРЕ ДА СЕ НАПРАВИ НЯКАКВА ОТДЕЛНА ТЕМА ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО ЗА ДА НЕ СЕ ФЛУДВА САМО "ВСЕКИ ЗА ВСИЧКО". Аз лично нямам против спортните теми, дори съм им фен, но не се ли измества автомобилната тематика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Offtopic: Не мисля, че идеята да се съберат всички спортни теми на едно място е приемлива. Не може да събираме футбол и автомобилизъм, волейбол и художествена гимнастика и т.н. Във "Всеки за всичко" се отварят теми по конкретен повод. След изчерпването им отиват в забрава :mrgreen: А, ако някой иска раздели по спортове - има други клубове за целта :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А, ако някой иска раздели по спортове - има други клубове за целта :D

:smt017

 

И добавям - да запазим насочеността на форума такава, каквато е - Шкода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част от интервю с Константинов преди мача с Венесуела:

 

- Ще играеш ли с Венесуела?

 

- Още не съм се срещал с ръководителите и не са ми казали какво да правя. Мисля, че да.

 

- Ти готов ли си да го направиш?

 

- За какво да се връщам иначе? Разбираш ли, че аз съм в неведение. Толкова знам в тази среда, колкото и другите хора. За стотен път си слагам главата в торбата сам. Най-лесно ми беше да се "контузя". Имах и такъв вариант - контузвам се и изчезвам. Но аз лично отказах. Не исках да куцам и да се хващам за това и онова, да правя циркове пред хората.

 

NO COMMENT!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.