Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Тактически въпрос - сваляне на кората на задната врата О2

painkiller

Recommended Posts

Здравейте колеги ,

Колата е октавия 2 ,2005 идеята ми е да слагам колони отзад но

когато опитах да сваля интериорната кора стигнах до задънена улица , а имменно - незнам как се маха ръчката за стъклото отзад

дърпах , търсех капачки какво ли не .в етка-та не пише как става .

Имате ли идея или някой който се е сблъсквал с този проблем

До колкото разбрах ми трябват и адаптерни рингове но незнам от каде да си ги набавя.Приемам всякакви идеи :)

Благодаря предваително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,

Колата е октавия 2 ,2005 идеята ми е да слагам колони отзад но

когато опитах да сваля интериорната кора стигнах до задънена улица , а имменно - незнам как се маха ръчката за стъклото отзад

дърпах , търсех капачки какво ли не .в етка-та не пише как става .

Имате ли идея или някой който се е сблъсквал с този проблем

До колкото разбрах ми трябват и адаптерни рингове но незнам от каде да си ги набавя.Приемам всякакви идеи :)

Благодаря предваително!

0011, споко !

Има малък чалъм. По спомен само ще кажа , че вътрешното колелце се дръпва по посока обратна на ръчката , :D , но за по-сигурно утре рано -рано ще ти пратя сервизното описание за ремонтни дейности по купето. Придружено е с картинки и е много интересно :)

И без това сега няма да ти се слиза в гаража !

Сега бих могъл да пратя упътване за демонтаж на задна врата с електическо управление , но мисля , че не представлява интерес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Dimon: ще ти бъда много благодарен ако го постнеш предполагам и на други ще бъде интересно определено сега не ми се слиза но утре с твоя guide се надявам да се справя :)

До Stefan : забелязах че има нещо там зад дръжката но не посмях да го чупя :) :) .иначе с кабелите нямам проблем ще ги опъна :)

п.с и все пак да питам отново ако някои има представа от къде да взема адаптерните рингове .....ако ги няма де, все още незнам какво се крие отзад :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаптерни рингове казваш на подиума на който се слага говорителя ли ? Ако е така - може да си направиш от шперплат с подходяща дебелина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се интересувам от свалянето на предната кора. Имаше някъде снимки но не мога да ги намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, като видя Русенска кола и чак ми трепва сърчицето :-) Градски, колегата Димон ми прати на пощата прекрасно ръководство за сваляне на предните кори на вратите. Ако искаш, драсни си пощата да ти го препратя.....

А благодарностите съответно към Димон :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Success :)

Успях колеги благодаря искрено на димон който се отзова светкавично :) иначе ринговете ги намерих но засега бюджета е ограничен (след ходене в сериза за масла и филтри)и проектчето остава за следващатата заплата :)

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, като видя Русенска кола и чак ми трепва сърчицето :-) Градски, колегата Димон ми прати на пощата прекрасно ръководство за сваляне на предните кори на вратите. Ако искаш, драсни си пощата да ти го препратя.....

А благодарностите съответно към Димон :-)

И на мен колегата Димон за отрицателно време ме намери и ми изпрати ръководството за което още един път му благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето един pdf с картинки ,но е на немски

http://www.bgshare.com/358200/Demontage ... eidung.pdf

и един на френски пак с картинки

http://www.bgshare.com/358202/Repose_pied_pour_O2RS.pdf

надявам се да съм бил полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 7 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.