Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жабка за Felicia


LU

Recommended Posts

вероятно съвсем скоро ще се продава един 2-ра употреба - като монтирам въздушните възглавници на моята. Провери по магазините колко струва нов и моя ще ти го дам на половин цена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи в кой град си, има ги адресите и телефони в раздела "Магазини за части" на форума, може първо да позвъниш вместо да се разкарваш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

Понеже това и на мен ми се случи- като си купих моята Фела- и тя беше със счупен капак на жабката......

Та решението е втора ръка, защото новия струва около 200 лв.- оригинален.

Между другото аз си взех един втора употреба за 40 лв.

Обаче нещата не спряха до там. И неговата дръжка се чупи.

Но я оправих с лепило Капчица.

Това беше преди повече от половин година и от тогава нямам проблеми.

Успех и кажи после как си решил проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се счупи пружинката дето държи щифтовете отворени, оправих я и сега като я затварям трябва да бутам дръжката навътре та да остане затворена smile181 и сега търся такава пружинка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.