Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нестандартна молба за помощ към колеги с Форман /Фаворит


medium33

Recommended Posts

Утре (14 август) искам да купя 5 лети джанти , но са малко нестандартни , а нямам моята кола на разположение (защото е в Орландовци при бояджиите със свалени калници) . Щеше ми се да ги пробвам върху някой Фаворит или Форман дали не закачат при пълен ляв или десен калниците . Ако има някой , който му се занимава с мен утре след 12 бих бил благодарен . Естествено почерпката е от мен .За тези джанти става въпрос : http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=89783

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против,но моят фаворит е 92г. а твоя е 93г.Мисля че имаше разлика в междуболтовото растояние.При мен е 4/98 а при теб е редно да е 4/100.Утре по обяд ще бъда в София.По точно в жк. "Изток".Ако искаш дрънни един телефон

0884077608-Бисер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против,но моят фаворит е 92г. а твоя е 93г.Мисля че имаше разлика в междуболтовото растояние.При мен е 4/98 а при теб е редно да е 4/100.Утре по обяд ще бъда в София.По точно в жк. "Изток".Ако искаш дрънни един телефон

0884077608-Бисер

 

И ти сигурно можеш да помогнеш. В случая на колегата единственото важно нещо май ще бъде дали отпред джантата с (евентуално) гума няма да опре в ябълковидиня болт. Иначе би трябвало всичко да е 6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против,но моят фаворит е 92г. а твоя е 93г.Мисля че имаше разлика в междуболтовото растояние.При мен е 4/98 а при теб е редно да е 4/100.Утре по обяд ще бъда в София.По точно в жк. "Изток".Ако искаш дрънни един телефон

0884077608-Бисер

 

И ти сигурно можеш да помогнеш. В случая на колегата единственото важно нещо май ще бъде дали отпред джантата с (евентуално) гума няма да опре в ябълковидиня болт. Иначе би трябвало всичко да е 6.

Много благодаря и на двама ви , ако успея да се домъкна в удобно за теб време до кв. Изток с продавача и джантите ще се възползвам от предложението ти smile159 Още веднъж благодаря :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против,но моят фаворит е 92г. а твоя е 93г.Мисля че имаше разлика в междуболтовото растояние.При мен е 4/98 а при теб е редно да е 4/100.Утре по обяд ще бъда в София.По точно в жк. "Изток".Ако искаш дрънни един телефон

0884077608-Бисер

 

И ти сигурно можеш да помогнеш. В случая на колегата единственото важно нещо май ще бъде дали отпред джантата с (евентуално) гума няма да опре в ябълковидиня болт. Иначе би трябвало всичко да е 6.

Много благодаря и на двама ви , ако успея да се домъкна в удобно за теб време до кв. Изток с продавача и джантите ще се възползвам от предложението ти smile159 Още веднъж благодаря :D
Дай телефон да ти звънна като пристигна в София.На твое разположение съм от 10:00до 13: 00 Ще трябва ти да ме откриваш защото съм зле с ориентацията в Сф. :oops:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.